Özel Megapark Hastanesi

K.maraş / Kahramanmaraş Merkez

Telefon:(0344) 228 72 00
Fax:(0344) 221 10 10
Adres:Hacı Bayram Veli Mahallesi Ali Sezal Bulvarı No: 6
Website:www.megaparkhastanesi.com

Megapark Hastanesi, 2005 yılında kurulmuş bulunan KMS Kahramanmaraş Sağlık Hizmetleri A.Ş’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.

Hastane binası inşaatı 2007 Haziran ayında, cihaz montajları ise 2007 Eylül ayında tamamlanmış ve 2007 Kasım ayında tuhsat başvurusunda bulunmuştur. Ocak 2008 tarihi itibarı ile hasta kabule başlanmıştır.

Megapark Hastanesi Kahramanmaraş’ın en fazla yatak kapasiteli özel hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

  • Bilim, vicdan ve sosyal etik ve ilkelerden ayrılmadan şeffaf, dürüst ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak.
  • Bilimsel tıbbi araştırmaların yakından takip edildiği ve yeni uygulamaların Kahramanmaraş ve çevre illerine taşınacağı öncü sağlık merkezi olmak.
  • Sürekli eğitim, ölçme-değerlendirme ve iyileştirme sistemlerini kurup işleterek gelişmeyi ve yenileşmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi modeli olmak.
  • Hasta, hasta yakınları ile sağlık hizmetlerinden yararlanmayı düşünenlerin ve çalışanlarının memnuniyetine odaklanarak, yüksek standartlarda sağlık hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak.
  • Toplumun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla doktor ofisleri, park alanları ve kolay ulaşılabilen konumu ile entegre bir sağlık tesisinin Kahramanmaraş ve bölgesindeki ilk örneklerinden birini oluşturmak.

Vizyonumuz

  • Kendimizi kişiler ve hastane olarak Bilim, Vicdan ve Sosyal Etik ve İlkelerden asla taviz vermeden, insanlık onuruna saygılı,  şeffaf, dürüst,  güvenilir ve bölgede en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adama düşüncesindeyiz.
  • Sağlık hizmetlerinin insanlık için anlam, önem ve kutsallığının bilincindeyiz.
  • “Halka hizmetten daha üstün hizmet yoktur” inanç ve anlayışı bizim yaşam felsefemizdir. Bu inanç ve anlayışla bölge insanını kucaklayan Megapark Hastanesi tüm Kahramanmaraş ve yakın coğrafya için en önde gelen referans merkezi olacaktır.

Diğer Kahramanmaraş Merkez Hastaneleri