Maremarumut Tıp Merkezi

K.maraş / Kahramanmaraş Merkez

Telefon:(0344) 225 95 95
Fax:(0344) 221 73 78
Adres:Yörükselim Mahallesi 12 Şubat Caddesi No: 11
Website:

MAREMAR UMUT Tıp Merkezi 2005 yılında özel tıp merkezi kimliğiyle halkımıza geniş kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır.

3000 metre2 kapalı alanda yerleşmiş olan merkezimizde 17 adet tek kişilik olmak üzere banyo ve tuvaleti içinde klimalı özel süit odalar, toplam 25 hasta yatağı vardır.

Hepa Filtreli 2 Ameliyathane ve modern Doğumhane, Endoskopi, Kolonoskopi ünitelerine sahiptir.

Radyoloji Ünitesinde, 1.5 Tesla Kapalı MR cihazı ve Open MR cihazına sahiptir. Ayrıca MAREMAR UMUT Tıp Merkezinde, Bilgisayarlı Tomografi, Renkli Doppler Ultrasonografi, 3 Boyutlu Ultrasonografi, Dijital Röntgen, Dijital Mamografi, Kemik Yoğunluk Ölçümü, Ekokardiografi, Tomografi-Ultrasonografi Eşliğinde Biyopsi, Fetal Monitörizasyon, işlemleri de sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Tam teşekküllü Tıbbi Biokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuarı ile Kahramanmaraş'lılara en iyi şekilde sağlık hizmeti vermektedir.

Tecrübeli ve sorumluluk sahibi bir kadroyla ve gelişmiş teknolojik ekipmanları ile en iyi, en doğru ve en çağdaş hizmeti en uygun şekillerde halka sunma çabası içinde olan MAREMAR UMUT Tıp Merkezi hasta haklarına saygıda ödünsüz politikasıyla koşulsuz hasta memnuniyetini ilk hedef olarak benimsemiştir.

Neden MAREMAR UMUT TIP?

• Mesleki uzman hekim kadromuzla,

• Yardımcı sağlık personelimizle,

• Teşhis ve tedaviye yönelik olarak teknolojiye uygun cihazlarla hizmet veren laboratuarımız, görüntüleme birimimiz ve cerrahi müdahalelerin yapıldığı ameliyathanelerimizle,

• Konfor ve temizlik açısından en iyi şekilde donatılmış hasta odalarımızla,

• Gelen hastalarımıza tıp merkezimizde sorunsuzca işlemlerini ve tedavilerini yaptırabilmeleri için yardımcı olan güler yüzlü personelimizle farklı olduğumuza inanıyoruz.

Ayrıca tıp merkezimizin temizliğine, düzenine, birimler arasındaki uyumlu işleyişe güveniyoruz.

Tüm bunlara; İleriye yönelik olarak, kalitemizden ödün vermeden daha iyiye ulaşmak için kendimize koyduğumuz hedefi de eklediğimiz de MAREMAR UMUT’un Kahramanmaraş için örnek bir sağlık kuruluşu olacağını rahatlıkla iddia ediyoruz.

Diğer Kahramanmaraş Merkez Hastaneleri