Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

K.maraş / Kahramanmaraş Merkez

Telefon:(0344) 223 93 00
Fax:(0344) 221 16 11
Adres:İsmet Paşa Mahalllesi Yeni Hükümet Caddesi 10. Sokak No: 6
Website:www.hayathastanesi.com.tr

Öz Geçmişimiz

Hastanemiz ilk bina olarak 1980 yılında Kahramanmaraş Şeyhadil caddesinde Op. Dr. A. Gültekin Yazıcıoğlu tarafından açılmıştır. 1987 yılında kendi gelişimine uyum sağlaması için şimdiki yerleşkesinin temeli atılmıştır.

Op. Dr. A. Gültekin Yazıcıoğlu tarafından temelleri atılan inşaatın birinci kat bitiminde Anonim Şirket oluşturularak, Op. Dr. M. Lütfi Bildirici ile ortaklık kurulmuştur.
1989 yılında, şimdiki yerleşkesine taşınan hastanemiz, her gün bir adım ileri anlayışı içerisinde atılımlarını sürdürmektedir.

Profilimiz

3000 metrekare kapalı alanda 18 Doktor, 40 Hemşire ve Sağlık Personeli, 80 Personel, 29 Yatak Kapasitesi, 2 Ameliyat Salonu, 2 Doğum Salonu, Dahili Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Yeni doğan Yoğun Bakım, Acil ünitesi, Acil Gözlem Odası ile hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Önce "Sağlık ve Sevgi" ilkesi ile hastalarımıza uluslar arası kalite standartlarında, insan hakları ve çevreye saygılı, çağdaş değerleri ve meslek etik'ini temel alarak; insanımızın gereksinim duyduğu sağlık hizmetini kaliteden ödün vermeden sunmaya çalışmaktır.

Son teknolojileri en üst seviyede, en iyi şekilde kullanan, gelecek teknolojileri kendine hedefleyen, kurallarını, standartlarını, meslek ahlakını her zaman çağ standartlarında tutan; hasta maliyetlerini hasta lehine kullanan, hasta haklarına ve hastanın hekim seçme özgürlüğüne saygılı, hasta için aldığı kararları hastasıyla paylaşarak duygusal ve tıbbi tedavileri birlikte uygulayan, Kahramanmaraş'da hizmet standartlarını yükselterek sürdürmektir.

Diğer Kahramanmaraş Merkez Hastaneleri