Özel Sular Vatan Hastanesi

K.maraş / Kahramanmaraş Merkez

Telefon:0(344) 223 60 60
Fax:0(344) 225 26 27
Adres:Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12 Kahramanmaraş
Website:www.ozelvatanhastanesi.com

2005 yılında etik değerlerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, teknolojik cihazlarla donatılmış ve şehrimizi 'üstün kalite standartlarındaki' hastanecilik anlayışımızla buluşturmak üzere yola çıktık.

Şehrimizde modern özel hastaneciliğin öncülerinden olan Özel Caka Vatan Hastanesi olarak sağlık ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.

Özel Caka Vatan Hastanesi olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam dileğiyle.

 

     Vizyon & Misyon

    Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmeti veren, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.

   Sağlık hizmeti alanında en iyisi olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, Kahramanmaraş ve çevresindeki sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon, vizyon ve temel değerlerimiz çerçevesinde; çağdaş uluslararası standartlar doğrultusunda oluşturduğumuz işletim ve yönetim sistemimiz, hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımız ve bilimselliğimiz kalite politikamızdır. Seçkin personel ve doktorlarımızla, ekip çalışmasına güvenen, çalışanlarını teşvik eden yönetim yaklaşımını ve yenilikçi bir kültürü benimsemekteyiz. Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile kendimizi devamlı ölçmekte ve iyileştirmekteyiz. Sürekli ve sağlıklı büyüme hedefimizden asla taviz vermeyeceğiz.

Diğer Kahramanmaraş Merkez Hastaneleri