Estetik International, Meme Büyütmede En Az İZ, En Az Ağrı, En Fazla Konfor

Her kadının hayali mükemmel hatlara sahip olmak, giydiği elbiseleri en iyi şekilde taşımak. Estetik International doktorları, kadınların bu hayalini gerçeğe acısız ve izsiz dönüştürüyor.

Mükemmel vücut hattına sahip olmak kadınların en büyük hayallerinden biri. Kadınsı, mükemmel vücut hattını sağlayan en önemli unsur ise biçimli ve ideal büyüklükteki memeler. Fakat her kadın böylesi ideal memelere doğuştan sahip olmuyor. Onların yardımına da modern tıp yetişiyor.

Meme büyütme operasyonları birçok merkezde yapılıyor. Fakat kadınlar, hayallerini gerçekleştirmek isterken, öngörmedikleri sorunlarla dolu bir operasyon hatta bir ömür yaşamak zorunda kalacakları izlere sahip olabiliyor. Estetik International’ın kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, meme estetiği ameliyatlarında 15 yıla yaklaşan tecrübesiyle şu saptamaları yapıyor: “Kadınların özgüvenlerini artırmak için başvurdukları meme büyütme operasyonları, bazen öngörülemeyen sorunları da beraberinde getirebiliyor. Bu tür bir operasyona girmeden önce cevaplanması gereken birtakım sorular var: Hangi teknik kullanılacak? Hangi marka silikon protez takılacak? Nasıl bir iz kalacak? Ameliyatta ve sonrasında ne kadar ağrı çekilecek? Göğüslerin yeni görünümü ne kadar doğal olacak?.. Bu sorular tatmin edici bir şekilde cevaplanmalı. Cevaplanamıyorsa kişi, ameliyat kararını baştan ve büyük bir titizlikle değerlendirmeli.”

Estetik International’da yapılan operasyonlarda iz memenin altında kalıyor böylece bikini yada dekolte kaygısı yaşatmadığı gibi normal koşullarda görünmesi mümkün olmayan sadece üç santimetrelik bir çizgiden ibaret oluyor. Ayrıca, doğal durmayan bir diklik ve form verilmekten dikkatle kaçınılıyor. Estetik International’ın en önemli artısı ise kişinin ameliyat sırasında genel anestezi altına alınmayıp uyanık olması. Epidural anestezi tekniği ile göğüs ve vücut geçici olarak uyuşturulurken, kişi, bilinci açık hâlde ameliyat oluyor. Bu teknik, ameliyat korkusunu azalttığı gibi genel anestezinin yol açabileceği sorunları da ortadan kaldırıyor ayrıca en önemlisi aynı gün taburcu olup ağrısız bir iyileşme süreci yaşamasını sağlıyor.

Detaylı bilgi için;

Telefon: 444 77 07
www.estetikinternational.com

İlgili Sağlık Konuları