Anadolu Diyaliz Merkezi

Ankara / Sincan

Telefon:0(312) 270 50 71
Fax:0(312) 268 90 09
Adres:İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No:3
Website:www.anadoludiyaliz.com

Harita

Özel Anadolu Diyaliz Merkezi; yapımı aşamasında binanın mimarisinden başlamak üzere diyaliz hastalarının ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Merkezimizde otomatik elden kumandalı çok pozisyonlu hasta yatakları bulunmaktadır. Diyaliz hastalarına hizmet vermek amacı ile üretilmiş olan yataklarımız hastalarımız tarafından kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Hasta tarafından kafa, sırt, ayak ve yükseklik ayarları kumanda ile yapılabilmektedir.

Geniş ve rahat 2 katlı salonlarımızda, her iki hastaya bir televizyon ile merkezi müzik yayın sistemimiz mevcuttur. Hepatitli (Hepatit B ve Hepatit c) hastalar için ayrı odalarda ayrı cihazlarımız mevcuttur. Hepatit B için 1 cihaz, Hepatit C için 3 ayrı cihaz ayrılmış olup, diğer cihazlarımız negatif hastalara ayrılmıştır. Hastalarımıza seans sırasında ara öğün yiyecekler verilmektedir. Hastalarımızın WC'leri bay ve bayan olarak ayrılmıştır.

Hasta soyunma odalarımız geniş olup, odalarda bulunan kabinler bay - bayan olarak ayrılmıştır. Ayrıca şahsi eşyalarını koyabilecekleri kilitli dolap, her hasta için ayrı ayrı tahsis edilmiştir. Hasta yakınlarının bekleme salonu özel olarak düzenlenmiş ve hastaların beklerken rahat etmeleri sağlanmıştır. Merkezimizde bulunan su arıtma cihazı Avrupa standartlarında Revers - Osmos sistemidir. 30 cihazla kullanılabilecek kapasitede olup, bakterilere karşı ultraviyole lambası bulunmaktadır.

Merkezimizde hastalara tedavi sırasında kullanılan tüm malzemeler, hastaya en uygun ve en yararlı olanı düşünülerek, halen dünya tıbbının kabul ettiği standartlar esas alınarak özenle seçilmekte ve bir kullanım sonunda kesinlikle atılmaktadır.

Diğer Sincan Hastaneleri