Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Ankara / Sincan

Telefon:0(312) 272 62 40
Fax:0(312) 273 51 51
Adres:Gazi Mustafa Kemal Bulvarı,Tuğra Anıtı Yanı Sincan -Fatih Metro İstasyonu A Kapısı Çıkışı
Website:www.sincandevlethastanesi.gov.tr

Harita

Sincan ve çevresine 10 yılı aşkın süredir hizmet veren kurumumuz, sağlığınızın değerinin ve bu değerin emanetçisi olduğunun bilincindedir. Bu sebeple tüm personelimizle birlikte gece gündüz aralıksız, en iyi, en teknolojik ve en ulaşılır sağlık hizmetini vermenin azmi ve heyecanı içerisindeyiz. Yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla, tüm bölge halkının sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarla, Ankara içinde örnek ve tercih edilir bir hastane olacağımızın inancını taşıyoruz.  Amacımız ise en son teknolojik gelişmeleri ve bilimi kullanarak en üst düzeyde sağlık hizmetini ve sağlıkta kaliteyi sunarak sağlığınızı korumak ve memnuniyetinizi sağlamaktır.

Hastanemiz; siz değerli halkımızın sağlık gereksinimlerini karşılamak için buradadır. Sağlıklı günler ve yarınlar dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kalite Politikamız

Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini ve çalışanların memnuniyetini gözeten bir anlayışla; sürekli eğitimin ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personeliyle, yasal mevzuat ve kalite yönetim prensiplerinin belirlediği çerçevede etkin ve verimli sağlık hizmeti sunmaktır.

Diğer Sincan Hastaneleri