Kuşçu Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ankara / Sincan

Telefon:(0312) 276 85 95
Fax:(0312) 276 85 93
Adres:Plevne Mahallesi Bosna Caddesi Numara: 26/A
Website:www.kuscusincan.com.tr

Harita

Kliniğimizde saat 08:00-21:00 saatleri arasında randevu sistemi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

İlk gelişte hastalarımıza hasta anamnez formu doldurtmaktayız. Amacımız hastadan kısa bir özgeçmiş almaktır. En son gidilen hekimin adı, şikayetin sebebi, genel sağlık ile ilgili durumu, kullanılan sürekli ilaçlar varsa neler olduğu bu forma yazılır. Sistemik bir rahatsızlığı var ise kontrolde olduğu doktorundan konsültasyon istenerek kontrollü bir şekilde tedavi için ilk adım atılır.

Hastamızın şikayetleri dinlenir. Bu şikayetler alınan RVG görüntüleri ve panoramik röntgen ile birlikte değerlendirilip hastaya en uygun tedavi planlaması çıkartılır. Hastaya yapılacak olan işlemler ve tedavi süreci hakkında bilgi verilir.

Misyonumuz
Optimum sterilizasyon ve dezenfeksiyon sağlanmış ortamlarda hastalarımızın beklentilerine yönelik tedavi hizmeti sunan bir diş kliniği olmak, teknolojideki değişiklikler doğrultusunda tıbbi etik değerlerinden ödün vermeden hastalarımızda sağlıklı ve güzel gülüşler sağlamaktır. Gönlümüzdeki sevda doğrultusunda hastalarımızı memnun ve mutlu kılmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz
Diş hekimliğinde teknolojisi ile ilkleri gerçekleştiren, hastalarımızın ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini maksimum seviyede karşılayan ve bu tutumuyla örnek gösterilen bir klinik olmaya devam edebilmek.

Diğer Sincan Hastaneleri