Nurgül Yeşilçay Güzellik Sırlarını Açıkladı

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın yaşını bilmeden ona 39 demek neredeyse imkansız. Doğallığı ve güzelliğiyle bilinen oyuncu bütün güzellik sırlarını açıkladı.

'Paramparça' dizisi yaz tatiline girer girmez oğlu Nejat'la Bodrum yoluna düşen Nurgül Yeşilçay, tatil öncesi bir dergiye hem modellik yaptı hem poz verdi hem de soruları yanıtladı.

TENİS VE YÜRÜYÜŞ VAZGEÇİLMEZİ

Çok özel programlar yapmasa da tenis ve yürüyüş vazgeçilmezi. Diyetle arası yok ama sağlıklı beslenmek onun için öncelik taşıyor. Canı bir şey isterse de yemekten kaçmıyor.

 SABAHLARI GÜL SUYU

Güzellik konusunda her zaman doğallıktan yana olan Nurgül Yeşilçay, cildi için de özel bir şeyler yapmadığını söylüyor. Rutin bakımlar için güzellik merkezlerini ziyaret eden ünlü oyuncu özellikle günlük hayatta makyaja karşı! Tek sırrı ise sabaharı yüzünü gül suyuyla yıkamak! 

MAĞAZALARDA KENDİNİ KAYBETMİYOR

Alışverişi her zaman ruh haline göre yapıyor. Mağazalara girdiğinde kendini kaybeden kadınlardan değil yani. Sevdiği giysiye parçalanıncaya kadar sadık kalanlardan. Çekim sırasında bol bol alışveriş hayali kursa da ihtiyacı olandan fazlasını almadığını söylüyor.

İlgili Sağlık Konuları