Migren Tedavisi

Ameliyatsız, İlaçsız iki hafta gibi sürede, Migren den kurtulmak mümkün olabilir mi?

Tüm Hastalık tedavisinde, esas hastalığın nedeni'ne yönelik  olması önemlidir. kliniğimiz, Migren hastalığı tedavisnde, Klasik ilaç ve diğer tedaviler aksine, Tamamen Yeni ve etkili  terapiler uygulamaktadır.

Bilimsel Araştırma sonucunda, Migren Hastalığının Nedenleri Nelerdir? 

Boyun atlas omurga ve C2 omurga asimetrik düzensizlikler ( Eksen kayması), beyni besleyen vertebralis damarlar ve sinirler de oluşan baskıdan meydana geldiği kanıtlanmiştir.

Kliniğimiz, Migren hastalığı tedavisinde, AHT karma therapy ile migren hastalığına neden olan yapının yenıden düzeltilmesi, hastaların iki hafta gibi kısa zamanda sağlığına kavuşması, hasta ve doktor açısından umut vericidir.

Migren hastalığı tedavisinde, Doktorlar hastalığın nedeni olan atlas ve C2 boyun omurgasında oluşan düzensizliklere yönelik olmasından, migren tedavisinde başarı oranı yüksektir.

AHT karma therapy, Ameliyatsız, İlaçsız, Doktor el becerisi, alat kullanarak, uygulanan  ve  Kısa zamanda sonuç veren yeni tedavi yöntemdir.

Kliniğimizde, AHT karma therapy, Chiropractic, Manual therapy ve diğer kendini kanıtlamış yöntemleri başarıyla uygulamaktadır.

Çin Halk Cumhuryeti Xin Jiang Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuş, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hastaneside eğitimi tamamlamış deneyimli uzman doktorlar tarafından hizmet vermektedir.

Amerika, Avrupa, Çin ve diğer ülkelerde  akademik çalışmalar, klinik uygulamalar  ile bilimsel olarak kendini kanıtlamış bu  tedavi yönteminin size de fayda sağlayacağından eminim ve nice sağlıklı yillar dilerim.

Op. Dr Nimet Kaşkarlı

İlgili Sağlık Konuları