Kullandığınız Prizler Bakteri Yuvası Olabilir!

Legrand Sistem Armada antimikrobiyel anahtar-priz serisi, 5 yıl boyunca %99,9 self-dezenfeksiyon sağlama özelliğiyle dikkatleri çekiyor.

Fransa merkezli bağımsız test laboratuvarı BIOTECH GERMANDE tarafından güvenirliği belgelendirilen Legrand Sistem Armada antimikrobiyel anahtar priz serisi hastanelerden laboratuvarlara, muayenehanelerden okullara topluma açık mekanlara hijyen sağlıyor. Farklı mikrop ve bakteri türleri üzerinde yapılan testlerde beş yıl boyunca %99,9 self-dezenfeksiyon sağlamasıyla ön plana çıkıyor.

Antimikrobiyel malzemeler olan Ag ve gümüş iyonlarının birleştirilmesiyle üretilen Legrand Sistem Armada antimikrobiyel anahtar ve prizler, dezenfektan ve deterjanlara karşı dayanıklı olmasının yanı sıra özel tasarlanmış pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde toz barındırmıyor. Ürün, Pseudomonans aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Mycobacterium terrae, Mycobacterium avium, Candida albicans, Aspergillus niger, Bacillus cereus, Bacillus subtilis gibi birçok mikrop ve bakteri türüne karşı dezenfeksiyon sağlıyor.

Legrand Sistem Armada sadece modüler bir anahtar priz serisi değil, aynı zamanda kablo kanallarından döşeme buatlarına, bürotik bloklardan alüminyum sütunlara kadar çözümler sunan komple bir sistem. Eklenen antimikrobiyel ürünler ile daha da gelişen bu sistem kullanıcıların yaşam kalitesini yükselten çözümler sunmaya devam edecek.