Veni Vidi Özel Göz Sağlığı Hizmetleri

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0216) 411 20 50
Fax:(0216) 360 28 36
Adres:Bağdat Caddesi No: 257/A Caddebostan
Website:www.venividigoz.com

Harita

1987’den beri sizlere tecrübeli ve idealist kadroyla hizmet vermekte olan merkezimizde amacımız sizin ve ailenizin göz sağlığını, tıbbın ve teknolojinin en gelişmiş yöntemleri ile korumak ve tedavi etmektir. Siz değerli hastalarımızı her zaman konuklarımız olarak kabul ediyor ve rahat etmenizi sağlamak amacıyla gerekli her türlü konforu sağlamaya çalışıyoruz.

Değerli konuklarımız, Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi olarak bizler, konumuzun ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz ve sorumluluğumuzun farkındayız. Bu yüzden asla elimizdekilerle yetinmeyip, daima daha ileri ve daha iyi olmak için sürekli çalışıyoruz.

Siz konuklarımız ve biz çalışanlar Veni Vidi ailesini hep birlikte oluşturuyoruz. Bizler idealleri doğrulusunda, bilgilerinden ve tecrübelerinden son derece emin olarak, güler yüzle sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Günde 24 saat kesintisiz hizmet veren Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilmiş, tanı ve tedavide lider bir kurum olmak.

Misyonumuz

Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbi çalışmalarının uluslar arası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalamış bir kurum olmaktır.

Diğer Kadıköy Hastaneleri