A-Dora Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

İstanbul / Kadıköy

Telefon:0(216) 445 40 40
Fax:0(216) 445 31 08
Adres:Kozyatağı Mah. Şenesenevler Ayçil Sk. No:28 Kadıköy - Bostancı / İstanbul
Website:http://www.adorahuzurevi.com

 

 

EKİBİMİZ

AYNUR GÖKKAYA / A-DORA DRAGOS KURUCU-SORUMLU MÜDÜR 1997 İstanbul Ünv.Florance Nightingale Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunudur. 97 yılında Acıbadem Huzurevleri'nde sorumlu hemşire olarak göreve başlamış, aynı yıl işletmeciliğini Acıbadem Huzurevlerinin yürüttüğü KASEV Vakfı Öğretmen Huzurevinin ilk sorumlu müdürlüğüne atanmış, 5 yıl bu görevi yürütmüştür. Daha sonra gene Acıbadem Huzurevleri ve Alzheimer Vakfı Huzurevinin Tıbbi koordinatörlüğünü yürütmüş ve 2010 yılına kadar son 5 yıl Acıbadem Huzurevlerinin Genel Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Marmara Üniversitesinden Hastane Yöneticiliği Sertifika Programını tamamlamıştır. Sektörde çalıştığı 14 yıl boyunca pekçok Geriatri kongresine katılmış, Geriatri Hemşireliği sertifikaları almıştır. Tıbbi koordinatörlüğü sırasında AB.Projesi kapsamında Yaşlı Bakıcılığı Sertifika Programında Eğitici Eğitimi kapsamında Almanya'da 15 gün boyunca çeşitli huzurevleri, bakımevleri ziyaret edilmiş ve mesleki bilgi ve beceri arttırma eğitimlerine katılmıştır. Gerçekleşen proje kapsamında teorik ve uygulamada eğitici görevi üstlenmiştir. 4 Yıldır Alzheimer Derneği'nin düzenlediği Hasta Yakını Bilgilendirme toplantılarında bakım ile ilgili sunum yapmaktadır. Yine Alzheimer Derneği ve Şişli Belediyesi adına gerçekleştirilen Yaşlı Bakıcılığı Kursunun düzenlenmesini organize etmiş ve eğitici görev üstlenmiştir. Yine Alzheimer Derneği adına Alzheimer Hasta Yakını Bakım Kursu organize etmiş ve hasta yakınlarına teorik ve uygulamalı olarak immobil hastanın hemşirelik bakımı hizmetini aktarmıştır. 14 yıllık mesleki bilgi birikimi ile Dragos A-Dora'nın Kurucu ve Sorumlu Müdürlük görevini üstlenmiştir.

GAYE ESMERAY / A-DORA BOSTANCI KURUCU-SORUMLU MÜDÜR 2004 Z.K.Ü.Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunudur. Mesleki bilgi ve donanımını arttırmak üzere 2004-2007 yılları arasında Londra'da Geriatrik ve Özürlü Bakımı ile ilgili sertifika programlarını tamamlamış(Assurance Nursing and Employment Agency-London Basic Nursing Skills,2006)(Alkint Services Manuel Handling and Elderly Care Basic Nursing Skills), aynı zamanda sağlık kurumları yöneticiliği (London Traning College-Health and Social Care Management London) eğitimi almıştır. Aktif olarak Londra'da bakımevi hemşireliği görevi üstlenmiştir. Burada çalışırken Yaşlı sağlığı ve bakımı ile ilgili sempozyumda katılımcı olarak bulunmuştur. (Kingsdal Nursing Home and Rosehill Nursing Home). 2007-2009 arasında İstanbul Beykent Ünv.Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği Yüksek Lisans Programını tamamlamış ve aynı zamanda Alman Göz Hastanesinde Hasta İlişkileri Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2009 Yılında Acıbadem Huzurevi Maltepe Şubesinin Sorumlu Müdürlüğü görevi üstlenmiş bu görev döneminde Alzheimer Derneği-Şişli Belediyesi adına düzenlene Yaşlı Bakıcılığı kursunda eğitimci rolü üstlenmiştir. Halen Bostancı A-Dora'nın Kurucu ortağı ve Sorumlu Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

MESUT GÖKKAYA / A-DORA -FİNANS DANIŞMANI 1993 A.İ.B.Ü.İşletme Fakültesi mezunu olup 14 yıldır aktif olarak finans sektörü içinde yeralmaktadır. A-DORA Huzurevlerinin finans danışmanlığını yürütmektedir.

FEHMİ ESMERAY / HUKUK DANIŞMANI 1998 İ.Ü.Hukuk Fakültesi mezunu olup, 2006 yılında London Metropolitan Unv. İnternational Commercial Law (uluslararası ticaret hukuku) master progremını tamamlamıştır. A-DORA Huzurevlerinin hukuk danışmanlığını yürütmektedir.

AYGEN HEPER BİLGEÇ/SOSYAL HİZMET UZMANI

TEKBİR ATAY / DOKTOR

FERAY SELEKER / NÖROLOJİ UZMANI

ÇİĞDEM ÜNVER / FİZYOTERAPİST

ATİLLA ÜNVER/ FİZYOTERAPİST

NİHAL NİŞASTACI / SANAT TERAPİSTİ

Diğer Kadıköy Hastaneleri