Üro-Tıp Üroloji Tanı Merkezi

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0533) 557 35 73
Fax:(0216) 416 12 22
Adres:Bağdat Caddesi No: 448/1 Suadiye
Website:www.urotip.com.tr

Harita

Üro-Tıp Üroloji Tanı Merkezi ilk olarak Ekim 1997 tarihinde Bağdat Caddesi Selamiçeşme'de hizmete girmiştir. Aralık 2000'den sonra yine Bağdat Caddesi üzerinde Suadiye'de Üro-Tıp İstanbul'un en merkezi bölgelerinden birisinde ulaşımı kolay bir konumdadır.

Merkezimizin temel amacı, Ürolojik bir rahatsızlık nedeni ile başvuran hastalarımıza çağdaş Ürolojik anlayışın gerektirdiği biçimde hizmet sunarak tedavi imkanı sağlamaktır. Bu hizmet sunulurken hedeflenen en önemli nokta, sağlık probleminin en hızlı biçimde çözümlenmesidir. Bu nedenle merkezimiz Ürolojik tanıda kullanılacak gerekli ekipman ile donatılmış ve hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Bu ekipman içerisinde aşağıda belirtilen cihazlar bulunmaktadır.

Doppler Ultrasonografi dahil her türlü Ultrasonografik incelemenin yapılabildiği bir Ultrasonografi cihazı. Bu cihaz ile ihtiyaç olduğunda biyopsi alınabilmesi de mümkündür.

Alt üriner sistemin(idrar torbası ve dış idrar yolu) sinirsel ve anatomik bozukluklarının incelenmesinde kullanılan Ürodinami cihazı,

İdrar torbasında işeme sonrası kalan idrar miktarını ultrasonografik olarak tespit eden PVR cihazı (Bladder Scan),

İktidarsızlık yakınması ile başvuranlarda hastalığın organik ya da psikolojik kökenini tespit etmede kullanılan Rigi-Scan Plus cihazı.

Diğer Kadıköy Hastaneleri