Su Hospital

İzmir / Alsancak

Telefon:0(232) 488 24 88
Fax:0(___) ___ __ __
Adres:1397 Sokak No:1 Kahramanlar / İZMİR
Website:www.ozelsuhospital.com

En üst seviyedeki dünya standartlarına uygun olarak sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 2012 yılında kurulan Özel Su Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu yüksek kalitede hizmet, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir.
1986 yılında Haysu Ltd Şti olarak Bozyaka semtinde 85 m2  2 oda 1 salon  daireye Özel Bozyaka Dispanseri olarak başladık. 1988 yılında Kapılar semtinde Özel Kapılar Polikliniği olarak  2. polikliniğimiz  faaliyete başladı. Özel Kapılar Polikliniğimizi,1995 yılında Özel İzmir Hastanesi olarak faaliyete geçirdiğimiz Kapılar semtindeki Hastanemize taşıdık.

Misyon
ÖZEL SU HOSPİTAL olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere;
Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.

Vizyon
Özel Su Hospital olarak, Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye'ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Diğer Alsancak Hastaneleri