Derim Dermatoloji Dal Merkezi

İzmir / Alsancak

Telefon:0(232) 465 07 05
Fax:0(232) 465 05 86
Adres:1403 Sokak. No:3 Daire:3-4
Website:www.derim.info

Harita

Deri hastalıklarında doğru tanı ancak bilgili ve deneyimli bir dermatolog tarafından konur. Derim’de çalışan tüm dermatologlar alanlarında deneyim kazanmış, deri hastalıkları ve kozmetoloji konusunda uzmanlaşmış doktorlardır.

Deri hastalıklarının tanı ve tedavisinde doktor-hasta ilişkisi çok önemlidir. Derim’de bu ilişkiye büyük önem verilmekte, tıbbi ve etik kurallar esas alınmaktadır.
Bilimsel anlayışı ilke olarak benimseyen Derim’de bilimsel olmayan ve etkinliği kanıtlanmamış hiçbir tedavi yöntemi uygulamamaktadır.Hemşire ve uzman estetisyenlerden oluşan yardımcı sağlık personeli konularında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

DERİM’ de deri hastalıklarının tanı ve tedavisi FDA onaylı en ileri teknolojik donanıma sahip, etkinliği bilim ve araştırmalarla kanıtlanmış digital cihazlar ile yapılmaktadır.Hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını hedefleyen DERİM’de çağdaş,güvenli ve konforlu bir mekanda hizmet verilmektedir.

DERİM, dermatolog olmayan kişilerce yürütülen ve pek çok hastanın mağdur edildiği kozmetik sektöründe öncü olmak hedefindedir. Güzellik ünitesinde her türlü tıbbi kozmetik girişim dermatologlar tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

DERİM FARKI
Ülkemizde ve İzmir’de ilk açılan, 4 uzman dermatoloğun hizmet verdiği tam donanımlı tek merkeziz.Deri hastalıklarının tanı ve tedavisinde kendimize güveniyoruz.
Bilgiliyiz,deneyimliyiz ve daha önemlisi tıbbi etik değerlere bağlıyız.Tüm deri hastalıklarının tedavisini başarı ile gerçekleştirecek her türlü donanıma sahibiz.

 

Diğer Alsancak Hastaneleri