Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara / Keçiören

Telefon:(0312) 347 44 23
Fax:(0312) 347 44 33
Adres:İrfan Baştuğ Caddesi Numara 75 Subayevleri
Website:www.silafiziktedavi.com

Harita

Sıla Danışmanlık, Bilişim, Eğitim, Ticaret ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti., Kasım 2004 yılında kurulmuş olup, sağlık hizmetleri, bilişim, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sürdürürken, sistem faaliyetlerini yürüten bireyin geliştirilmesini esas alır.

Bireyin geliştirilmesinde farkındalık ilkesini, kurumun geliştirilmesinde diyalektik yönetim metotlarını kullanmaktadır.
Yurt içinde ve dışında verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinde, çalıştığımız şirketlerin verimliliği artmış, firmalar kurumsal bir kimlik kazanmış, marka haline getirilmiş ve ticari karlılığı yükseltilmiştir.

Sıla Danışmanlık, deneyimleri doğrultusunda, hastanelerde ve sağlık merkezlerinde hastane bilişim alt yapısının kurulup etkin kullanımının sağlanmasına, kalite yönetim sistemlerinin kurulmasına, JCI uluslararası akreditasyon standartlarının sağlık işletmesi içinde özümsenerek yapılandırılmasını sağlamıştır.

Sağlık işletmelerinin sağlık kuruluş denetimleri başta olmak üzere aktif bir sağlık işletmesinin, muhasebe, faturalandırma, arşiv gibi idari hizmetlerden, teknik alt yapıya kadar pek çok alanda denetlenme faaliyetlerini yürütülmesini sağlamıştır.

Sıla Danışmanlık, hizmet verdiği işletmelerde, Diyalektik Yönetim Sistemlerini kullanarak, İnsan Kaynakları Yönetimi Sistemleri, Performans Yönetimi Sistemleri, Ücret Yönetim Sistemleri, Prim Sistemleri, Personel Özlük İşlemleri Yönetimi, Satın Alma Yönetimi Sistemleri, Satış Yönetimi Sistemlerini işletme yönetimi içinde etkin kullanımını sağlamaktadır.

Sıla Danışmanlık, yurtiçinde ve dışında Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri veren bir şirkettir.

Sektör uzmanlarımızın hazırladığı projelerle işletmelerde kurumsallaşma, verimlilik ve karlılığı en üst düzeyde sağlayacak yönetim sistemlerini kurmaktayız.

Diğer Keçiören Hastaneleri