Sante Tıp Merkezi Kadıköy

İstanbul / Kadıköy

Telefon:0(216) 330 00 66
Fax:0(216) 330 00 69
Adres:Fener Kalamış Caddesi No:32
Website:www.sante.com.tr

Harita

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuvarı ve seçkin seçkin hekim kadrosu ile Bağdat Caddesi Kızıltoprak'da hizmet vermektedir.

Haftanın 6 günü çalışan Sante için çalışma saatleri hafta içi 09:00 - 19:00 Cumartesi günü için 09:00 - 17:00'dir. Tüm laboratuvar tetkiklerimiz kendi bünyemizde yapılmakta olup, tetkikler her aşamada, tam gün çalışmakta olan biyokimya uzmanımız tarafından değerlendirilmektedir.

Sante Tıp Merkezi 1997 tarihinde Bağdat Caddesi Kızıltoprak'da kurulmuş mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir.

Bünyesinde İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kadın Doğum, Ortopedi, Üroloji, Aile Hekimliği, Kulak Burun Boğaz, Klinik Dermatoloji gibi klinik dallarını barındıran Sante aynı zamanda sahip olduğu tam teşekküllü Biyokimya Laboratuarı, Radyoloji, Diş Hastalıkları, Endoskopi (Gastroskopi / Kolonoskopi) ve Taş Kırma üniteleriyle kendisinden sıkça söz ettirmektedir.

Sağlık hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu yıllarca başarıyla üstlenmiş bir kurum olan Sante bir çok özel kurum ve kuruluşla sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup, TBMM ve SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir.

Sante Tıp Merkezi artık klasikleşen paket check-up programları olan Meme, Prostat, Kadın Doğum ve Kardiyoloji kontrol muayeneleri ve ilgili tüm biyokimya tahlil ve görüntüleme hizmetlerini her geçen gün yenilemekte ve herhangi bir sağlık sigortası olmayan hastaları için indirimli kampanyalar düzenlemektedir.

Radyoloji Ünitesi’nde Dijital Röntgen, Mamografi, Ultrason, Doppler, EKG ve Eforlu EKG tanı yöntemleri en yeni teknolojik donanımlı makinelerle uzman kadrosu tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir.

2011 Yılı itibarıyla evde bakım ve muayene hizmetlerini hayata geçirmiş olan Sante, aynı zamanda evden kan alma hizmetini ek bir ücret talep etmeden yerine getirmektedir.

Diğer Kadıköy Hastaneleri