Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sakarya / Sakarya Merkez

Telefon:(0264) 229 31 88
Fax:(0264) 229 31 89
Adres:Adapazarı Otoban Gişeleri Mevkii Nehirkent Toyota Hastanesi Yanı
Website:www.sakaryaadsm.saglik.gov.tr

Harita

Sağlık bakanlığımızın 06.07.2005 tarihli 5489 sayılı kararı ile Ağız ve Diş Sağlığı projesini gerçekleştirerek halkımıza 12 Eylül 2005 yılında hizmet vermeye başladık. Kurucu başhekim olarak bugünkü duruma gelene kadar özveriyle hizmet veren bütün meslektaşlarıma ve personelimize teşekkür ederim.

Merkezimiz için öncelikli konulardan biri olan sterilizasyon ve enfeksiyon kontrolü için çalışmalarımız devam etmekte olup merkezi sterilizasyon odası kurulumu tamamlanmış yeni aldığımız sterilizasyon cihazlarımızda kurulumu tamamlanmıştır.

Merkezimiz olarak gayemiz tedavi ve protez hastalarımızın bekleme sürelerini en aza indirmek ve hastalarımızın rahat bir ortamda hizmet alabilmelerini sağlamaktır.

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Mekezi olarak; hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetine odaklı hizmet anlayışını sürdürmek; sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi oluşturmak; kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek; koruyucu ve iyileştirici ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak kalite politikamızdır.

Diğer Sakarya Merkez Hastaneleri