Özel İnci Göz Hastanesi

Sakarya / Sakarya Merkez

Telefon:0(264) 281 97 01
Fax:0(264) 281 97 00
Adres:Yenigün mah. Yeni cami bulvarı no:8 Adapazarı/Sakarya
Website:http://www.incigoz.com.tr/

İnci Göz Hastanesi, resmi olarak 2006 yılında kurulmuş olmasına rağmen tarihçesi 2000 yılına dayanmaktadır. Hastanenin kurucu kadrosu uzun yıllar Sakarya’da göz hekimi olarak çalışmıştır. Geçmişte yapılmış olan başarılı projelerden esinlenerek, sektörün ve Türkiye'nin şartlarını da göz önüne alarak, bilgi ve tecrübelerini paylaşmak üzere 2003 yılında poliklinik olarak hizmet vermeye başlamışlardır.

2006 yılının Temmuz ayında yeni binasında gerekli tüm izinleri tamamlayıp Dal Hastanesi olarak hizmetine devam etmiştir. İnci Göz Hastanesi'nin altı (6) poliklinik odası, on (10) hasta yatağı ve 3 ameliyathanesi mevcuttur. 3 kurucu hekimin girişimleri ile başlayan hizmet süreci genç dinamik bir kadro ile devam etmektedir.

En iyi hasta memnuniyetini sağlamak için kurulan İnci Göz Hastanesi, kısa sürede bölgesinde göz hastalıkları alanında tanınmış ve ciddi bir hasta portföyüne sahip olmuştur.

Vizyonumuz

Sürekli gelişimin bir hizmet felsefesi olduğunu kabul ederek, hastalarımızı, çevreyi ve çalışanlarımızı korumak için gerekli önlemleri alarak ve toplumda kaliteli sağlık hizmeti bilincini oluşturarak, göz sağlığı alanında tercih edilen ve referans olarak gösterilen marka bir kurum olmak.

Misyonumuz

Göz sağlığı alanında güvenilir, mesleki değerleri olan ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen uzman bir kadro ile son teknolojiyi kullanarak, sürekli gelişen bir kalite anlayışında, çalışan ve hasta memnuniyetini sağlayan hizmeti çevreyi de koruyup gözeterek vermek.

Kalite Politikası

· Hasta, hasta yakını ve çalışan güvenliği ve memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışı içinde olmak,

· Hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyarak, tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek,

· Çalışanlarımızın gelişimini sağlamak için sürekli eğitmek,

· Çağdaş ve modern tıbbın son imkanlarını kullanmak, · Çevre ve İSİG Mevzuatlarına, yasa, yönetmelik, standart ve ahlaki değerlere uygun bir sağlık hizmeti vermek.

Diğer Sakarya Merkez Hastaneleri