Özel Yeni İklim Hastanesi

İstanbul / Bağcılar

Telefon:0(000) 444 38 81
Fax:0(212) 433 22 25
Adres:Sancaktepe Mahallesi 12. Sokak No: 5
Website:www.yeniiklimhastanesi.com.tr

Sağlık konusunda hastalarımızın için bir çözüm ortağı olmayı ve hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlamayı hedefliyoruz. Kurumumuz için, en önemli başarı göstergelerinden biri Hastalarımızın memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz  sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız. Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

 

Hastaların ve Hasta Yakınlarının Memnuniyeti
Kalite ve Sürekli Gelişim
Yüksek Performans
Doğruluk, Dürüstlük ve Etik Yaklaşım
Çalışana Değer Verme
Ekip Çalışması ve Dayanışma

MİSYON

     Özel Yeni İklim Hastanesi olarak, Deneyimli ve Uzman kadromuzla, daima yeni teknolojileri kullanmaya gayret ederek yüksek kalitede sağlık hizmetini sunmak, insan hayatını değerli kılmak ve hastalarımızın beklentilerini karşılayabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programlarını takip edip, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak, beden, akıl ve ruh sağlığını ve bütünlüğünü sağlamak birinci hedefimizdir.Hizmet alanında güler yüzlü ve bilgili çalışanlarımızla, etik değerlerden ödün vermeksizin kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti vermek. Sağlık hizmeti ve eğitiminde toplam kalite yönetimini ve anlayışını benimsemiş bir kurum olarak; Yasal mevzuatlara uyarak, kurumumuzun idari ve tıbbi alandaki bilgi birikimlerine yakışır ve aşağıdaki temel ilkeleri içeren politikamız devam ettireceğiz.

VİZYON

     Nitelikli, uzman ve profesyonel işgücü temin ederek bünyemizde yaşatmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirerek bunun sürekliliğini ve bu özelliklerin paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katmasını sağlayarak;Sağlık Bakanlığı Kalite Standartlarına uygun hizmet veren ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Diğer Bağcılar Hastaneleri