Medicine Hospital İstanbul

İstanbul / Bağcılar

Telefon:(0212) 489 08 00
Fax:(0212) 474 36 94
Adres:Barboros Mahallesi H. Ahmet Yesevi Caddesi No.19
Website:www.medicinehospital.com.tr

Harita

İnsan sağlığı için her zaman en iyiyi, en yeniyi sunarak “sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek” felsefesiyle, İstanbul’ un en modern sağlık kuruluşlarından biri olan, Medicine Hospital’ ı 2002 yılında hizmete açtık. Medicine Hospital hizmetleri sürekli yenileniyor, teknolojisi gelişiyor, bölgemiz sağlık sektöründe "ilk" - "tek" olması özelliğiyle ve "en iyi" tedavi yöntemleri birbirini izliyor. İdeallerimizi geleceğe taşımak ve bu heyecanı tüm dünya ile paylaşmak için çalışıyoruz.

Medicine Hospital, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, uluslararası standartlarda tasarlandı ve hayata geçirildi. Böylesine büyük bir adımda, laborantından doktoruna her kademede, bizimle aynı ideali paylaşan uzman ekibimizle gurur duyuyoruz. Medicine Hospital' ın amacı, müşterilerinin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını temin etmek için; tüm hizmetlerimizi, insana değer veren, sıcak bir ortamda sunmayı hedeflemekteyiz.

Bizim için "hasta odaklı" yaklaşım, hastalarımızın ve yakınlarının istek ve gereksinimlerini doğru anlamakla başlar. Sürekli olarak izlediğimiz güncel gelişmeleri ve bilimsel araştırmaları, sunduğumuz tıbbi hizmetlere yansıtmaya çalışırız. ISO standartlarındaki Toplam Kalite Yönetimimiz, uluslararası hizmet kalitemizin diğer bir göstergesidir. Sağlık alanında verdiğimiz hizmetleri etkinleştirmek, verimliliği ve kaliteyi arttırabilmek için de yine güncel teknolojik gelişmelerden yararlanmaktayız.

Kurumumuz ve çalışanlar olarak kendimize, yüksek ve iddialı hedefler belirleriz. Beklentilerimizi sürekli yükseltip ve mükemmeliyete ulaşmak için çaba sarf ederiz. Kurum ve bireyler olarak, ahlaki ve etik değerlere bağlı kalarak çalışırız.

Diğer Bağcılar Hastaneleri