Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi

İstanbul / Bağcılar

Telefon:(0212) 431 64 70
Fax:(0212) 431 64 73
Adres:Fevzi Çakmak Mahallesi Osmangazi Caddesi No: 169 34200
Website:www.medikarediyaliz.com

Harita

1998 Eylül ayında az sayıda ama güçlü bir ekiple ilk temelleri atılan Medikare Group; 3 hemşire, 1 hekim ve 10 hemodiyaliz cihazıyla tek bir merkez olarak 10 hastayla hizmet sunmaya başlamıştır.

Kuruluğu yıldan itibaren sürekli gelişen merkezimiz, 2002 yılında daha büyük bir ekip ve 40 cihaz kapasiteli yeni yerine taşınarak, Medikare Bağcılar Diyaliz Merkezi’ ni kurmuştur.

Medikare Group, profesyonel yönetim anlayışı ve insana değer veren ekibiyle her geçen yıl daha da büyümüş ve hasta sayısını arttırmıştır. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetin devamlılığını sürdürebilmemiz ve artan talebi karşılayabilmemiz için yeni bir merkezin kurulma ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Hedefleri, ilke ve değerleri doğrultusunda gelişen Medikare Group, 2005 Ekim ayında Medikare Halkalı Diyaliz Merkezi’ ni faaliyete açmıştır.

Vizyonumuz

2010 yılında Uluslararası sağlık standartlarında hizmet vermek için sürekli büyüyen, yeniliklere açık, etik ve bilimsel çalışan, kalıcı kurumsal bir ekiple diyaliz tedavisinde tercih edilen lider bir merkez olmak.

Misyonumuz

Böbrek yetmezliği ile ilgili sağlık hizmetine ihtiyacı olan hastalarımıza,  uygulamakla yükümlü olduğumuz yönetmelikler dahilinde hasta odaklı bir anlayışla, en yüksek kalite standartlarında ve güvenilirlikte diyaliz hizmetini  sürekli gelişerek sunmak için varız.

Diğer Bağcılar Hastaneleri