Suadiye Polikliniği

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0000) 000 00 00
Fax:(0000) 000 00 00
Adres:Emin Ali Paşa Caddesi No: 43 Suadiye
Website:www.suadiyepoliklinigi.com

Harita

Poliklinik Hizmetleri

Modern tıbbın tüm olanakları ile kaliteli hizmet anlayışının aynı çatı altında buluştuğu polikliniğimizde, sağlık sorunlarınızın çözümü için ihtiyaç duyacağınız tüm poliklinik birimleri hizmetinize sunulmuştur. Genel cerrahiden çocuk hastalıklarına, kadın doğumdan diş hastalıklarına kadar çok sayıda tedavi birimi, konusunda uzman hekimlerimizle hizmetlerini sürdürüyor.

Teşhis Hizmetleri

Her tür sağlık sorununun teşhisinde uzman personelimiz ve modern tıbbi donanımımız size en güvenilir tanı hizmetini sunuyor. İlerleyen teknolojinin yakın takipçisi olan polikliniğimizde, tıp laboratuarı, röntgen, ultrasonografi, renkli doppler ve EKG üniteleriyle en kesin ve güvenilir teşhis hizmetini sunuyor.

Özel Suadiye Polikliniği, nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürekli geliştirmek için,

2003 yılından bu yana Suadiye'deki binasında hizmet veriyor.

Modern tıbbın tüm olanaklarını uygulayan uzman hekim kadrosu ve diğer sağlık elemanları ile size en iyi poliklinik hizmetini sunmak için çalışıyor.

En doğru sonucu kısa zamanda veren tıbbi analiz laboratuvarı, son teknoloji ile donatılmış tıbbi ekipmanı ile sağlık sorunlarınızın çözümünde güvenilir bir kurum olarak sizin tüm beklentilerinizi karşılamayı amaçlıyor.

Her türlü sağlık sorununuz için sizi polikliniğimizde bekliyoruz.

Hastalıkta, sağlıkta her zaman yanınızdayız.

Diğer Kadıköy Hastaneleri