Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi

İzmir / Alsancak

Telefon:(0232) 463 29 41
Fax:(0232) 464 28 22
Adres:1488 Sokak No: 3
Website:www.retina-gm.com

Harita

Tanı ve tedavilerde teknolojik gelişmeleri takip edip, bilgili ve deneyimli kadrosuyla hastalarının yaşam kalitelerini arttırmak amacı ile 1996 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren kendi binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşumuz cerrahi müdahale izin belgesini 20.06.2005 tarihinde almış olup her türlü göz ameliyatlarını uygulayabilecek teknik donanım kadro ve alt yapıya sahiptir.

Retina Göz Hastalıkları ve Dal Merkezi kurucuları; Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Türkiye Oftalmoloji Derneği İzmir Şube yönetim kurulu üyesi olan  Prof. Dr. Süleyman Kaynak ve İzmir Özel Sağlık Kuruluşları Derneği Başkan Yardımcısı Op. Dr. Tülin Kaynak’dır.

Retina Yönetimi; süreç içerisinde, kurduğu iç organizasyonunu daha mükemmel bir hale getirerek, uluslararası kalite belgelendirme kuruluşu olan ASR’den (American Sistems Registrar) İSO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almıştır. Bu belge ile Retina Kuruluşu; Teknolojik gelişmeleri izleme, hastalarına gelişmiş tanı ve tedavi olanaklarını dünya standartlarında sunma, hastaların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflediğini beyan etmektedir.

Diğer Alsancak Hastaneleri