Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi

Konya / Karatay

Telefon:0(332) 353 72 00
Fax:0(332) 353 74 97
Adres:Nakiboğlu Mahallesi Yaran Sokak No: 5
Website:www.bilgisaglik.com.tr

Harita

Kalite politikamız gereği hastanemiz; hastalarımızın talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla doğru teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak etkili, güvenli, kaliteli zamanında sağlık hizmetleri ile hasta memnuniyetini sağlamayı, hastalarımıza verilen hizmeti yerinde ve zamanında kontrol edip, gerekli bilgilendirme, yönlendirme faaliyetleri ile tedavi odaklı çözümler üretmeyi, kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek; sağlık sektöründen de her zaman ve daima tercih edilen bir hastane olmayı, taahhüt eder.

İşletmecilik mantalitemizin özü, estetiklik, uygun maliyet ve fonksiyonellik ilkesine dayanmaktadır. Hastalarımızın incelen duygularını istismar ederek, gereksiz tetkik ve tahlillerle masrafa boğmaya hizmet politikamızda asla yer yoktur. Hastanemize başvuran her hasta bizim için önemlidir ve amacımız bize başvuran herkes için bir şifa kaynağı olabilmektir.

Vizyonumuz

Gurur duyulan huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı, hasta odaklı kurum kültürü beklentinin ötesinde kaliteli hizmeti ile öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

Bilimsel, vicdani, etik ilkelerden ödün vermeden; açık dürüst güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak Sürekli eğitim ,ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği olmaktır.

Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini aynı zamanda en uygun fiyatlarla sunmak ,toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmaktır.

Diğer Karatay Hastaneleri