Özel Konya Hospital

Konya / Karatay

Telefon:(0332) 350 37 77
Fax:(0332) 353 64 31
Adres:Şemsi Tebrizi Mahallesi Şerafettin Caddesi No: 95
Website:www.konyahospital.com

Harita

Konya Hospital, 1 Nisan 2002 yılında bir grup sağlık öncüsü yürek tarafından, hayata geçirilen Aktif Sağlık A.Ş’nin gururla ve kararlılıkla oluşturduğu, çağdaş sağlık anlayışının yeni yüzü, gelişimci ruhudur.

5 yıllık geçmişinde samimiyeti, profesyonelliği, her durumda en iyiyi insanına sunmayı görev bilen Konya Hospital, bugün ziyaretçisinden hastasına, yöneticisinden çalışanına kadar, kendi çatısı altında yer alan her bireye hak ettiği değeri sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Fiziki koşulları, hizmet anlayışı ve hedefleriyle sağlık sektöründe her zaman farklı bir çizgi oluşturmaya çalışan Konya Hospital, her geçen gün büyüyen ve ilerleyen altyapısı, profesyonel kadrosu, güçlü sağlık bilinci ve toplumun her kesimine ulaştırdığı sağlık hizmetleriyle 7 gün 24 saat boyunca yanınızda olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Konya Hospital olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmaktır.

Vizyonumuz

Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, etik değerlere bağlılığı ve üstün nitelikli ekibimizle bölgemizde referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmaktır.

Diğer Karatay Hastaneleri