Özel Melikgazi Hastanesi

Kayseri / Kayseri Merkez

Telefon:0(352) 444 10 38
Fax:0(352) 234 65 95
Adres:Alparslan Mahallesi Ümit Sokak
Website:www.melikgazihastanesi.com

Harita

Saygı, sevgi, güven, dürüstlük, doğruluk, samimiyet, fedakarlık, kararlılık ve aldığının hakkını vermek tüm insanlığın temel değerleridir Çünkü evrensel değerlerin ne yazık ki giderek yıprandığı günümüzde, insana ve insanlığa ait olan hiçbir şey bize yabancı olmamıştır ve olmayacaktır.

Misyonumuz

Temel değerlerimiz çerçevesinde, bilimsel temellere dayalı olmak ve profesyonelliği elden bırakmamak koşulu ile; hastanemize gelen her bireyin yaşam kalitesini yükseltmek, Bilgilendirmeye özen göstererek sağlık konusunda bilinçlilik düzeyini artırmak, Öncelikle koruyucu devamında ise iyileştirici sağlık hizmetlerini en üst düzeyde ve mümkün olabilen en ekonomik koşullarda sunmaktır.

Vizyonumuz

Gerçekleştirdiği çalışmalarla fark yaratarak, sağlık alanına katkıda bulunmaktır. Değerler sistemine dayalı yaklaşımlarıyla sektörde model olabilmektir. Müşteriden ziyade insan odaklı yaklaşımlarıyla, tüm paydaşlarını süreçlere dahil etmek ve ortak başarıya ulaşmaktır. Tüm paydaşlarımızla birlikte gelişmek, birlikte büyümek ve birlikte onurlanmaktır.

Örnek gösterilen ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bütün çalışmalarıyla sağlık sektöründe lider olmakla birlikte, hizmet almak için gelmeye de değer bir hastane olmaktır.

Diğer Kayseri Merkez Hastaneleri