Özel Gazi Hastanesi

İzmir / Alsancak

Telefon:0(232) 464 79 79
Fax:0(232) 464 79 79
Adres:1421 Sokak No: 29
Website:www.gazihastanesi.com

Harita

Adını Ulu Önder Atatürk’ten alan Özel Gazi Hastanesi’nin kuruluş çalışmaları; 2000 yılı ortalarında, güzel Ege’mizin incisi olan İzmir’e sağlık anlayışında yeni bir soluk getirmek amacı ile 67 doktor ve katılımcının güç birliği yapması ile başlamıştır. Geçirilen süreçte Türkiye’mizin yaşadığı ekonomik kriz, bu 67 idealist katılımcıyı yıldırmamış, daha büyük bir inanç ve hizmet aşkı ile çalışmalar hızlandırılmıştır.

2002 yılının 08 Ocak tarihinde hizmete açılan hastanemiz ilke ve hedeflerinden hiç sapmadan yükselişini sürdürmüş, yatırımlarına devam etmiş, daha iyiyi hedeflemekten asla vazgeçmeyerek bu günlere gelmiştir. Hastanemizin hemen yanında inşaatı devam etmekte olan ek hizmet binamız ile fiziksel kapasitenin iki misline çıkılması sağlanmış olacaktır. Yeni binamızın 2008 yılı ortalarında hizmete açılması hedeflenmektedir.

Hastane binamız; yürürlükte olan yeni deprem yönetmeliğine uygun bir tesis olarak, hizmet kalitesine can güvenliğini de ekleyebilmiş bir yapılanmadır.

Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitelerimiz ve acil yardım ambulansımız; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet vermekte ve hastalarımızın dertlerine derman olmayı sürdürmektedir.

Balçova’da satın alınmış 10 dönüm arazide, bir sonraki tesisimizin hayata geçirilmesi için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir; Hastanemizin bu günü için olduğu kadar, yarını için de yapılmakta olan yatırım ve planlamalarımız; sektördeki kararlılığımızın somut bir göstergesini oluşturmaktadır.

Diğer Alsancak Hastaneleri