Özel Clinix Polikliniği

İstanbul / Kadıköy

Telefon:0(216) 282 78 39
Fax:0(216) 283 59 31
Adres:Bağdat Caddesi No:57
Website:www.clinix.com.tr

Harita

Eylül 2002'den beri BAĞDAT CADDESİ'nde hizmet vermekte olan polikliniğimiz  sizlere daha iyi ve spesifik hizmet vermek amacıyla Ekim 2006 tarihinden  itibaren Dr.Ziylan's clinix İç Hastalıkları Dal Merkezi adı altında faaliyete devam ederken özellikle İç Hastalıklarının tüm dallarında çağdaş sağlık hizmetini sunarak teknolojinin imkanlarından da yararlanmanızı sağlıyor. 

Tüm temel branşları,laboratuarı ve diğer teşhis amaçlı tıbbi cihazlarıyla size en iyi poliklinik hizmeti sunan clinix, acil servis imkanını da Bağdat Caddesine getirdi.  

Sağlığınızı korumanız için size yardımcı olmak istiyor ve yapılacak tüm tetkik ve tedavi randevularınız için en uygun zamanın belirlenebilmesinde yardımcı oluyoruz. Zamanınıza ve vücut yapınıza uygun yani tamamen size özel check-up programınızı hazırlamak için telefonla yada polikliniğimize bizzat gelerek bilgi alıp doktorlarımızla tanışabilirsiniz. 

İnsanların sağlıklarını korumaları için dikkat etmeleri gereken konularda bilinçlenmelerini kendine misyon edinen merkezimiz kurduğu özel danışma hattı sayesinde isteyenlerin gün içi saat 24.00'a kadar doktorlarımıza ulaşıp rahatsızlıkları hakkında bilgi almalarını sağlıyor. 

 

Diğer Kadıköy Hastaneleri