Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0216) 414 99 88
Fax:(0216) 349 33 56
Adres:Mühürdar Caddesi N0:69
Website:www.medicadent.com

Harita

Medicadent,1998 yılından itibaren ağız ve diş konusunda hizmet vermeye başlamış,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden,kendini sürekli geliştiren ve alanında uzman hekimlerle çalışan bir polikliniktir. 

VİZYON         
         
"Bilgi en büyük güçtür"   Ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek. Bakım ve kontrolleri hastalarımızda bir yaşam kültürü haline getirmek.Hastalarımızın ağız ve diş sağlığının devamlılığını sağlamak amacıyla periyodik kontrolleri hatırlatacak iletişimler kurmak.En yeni bilgilere ulaşarak ve en son teknolojiyi kullanarak en iyisini yapmaya çalışmak.
Ekibimize yaratıcı,dinamik, çalışma arzusu ve güleryüz prensibi ile çalışacak imkan ve ortamı sağlamak.Kliniğimizin temizliğinin ve modern görüntüsünün sürekliliğini sağlamak.

MİSYON        
         
"Her yaşta daha güzel gülümseyebilmek için"  Hastalarımızın genel vücut sağlığını her şeyden önde tutarak bu yönde bilgi ve imkan sahibi olmak. Genel sağlığı riske etmemek için hijyen kurallarını en üst düzeyde uygulamak.Hastalarımızın sağlığını korumak ve iyileştirmek için kendimizi en iyi şekilde eğiterek ileri tedavi yöntemlerini öğrenmek ve uygulamak, bu tedaviler için gerekli olan teknolojik cihazları temin ederek en etkin şekilde kullanmak.En ileri teşhis yöntem ve ekipmanlarını kullanarak erken teşhis ve tedavi yollarını uygulamak ve hastaları bilinçlendirmek.Kaliteyi her zaman ön planda tutmak.
Hastalarımızla karşılıklı işbirliği ve güvenle çalışıp, hastalarımızı daima güler yüzle ağırlamak.Hastalarımızın sosyal yaşantıda kendilerine güvenlerinin artmasını sağlayan estetik gülüşleri oluşturabilmek için gerekli bilgi ve becerileri edinmek.En üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak.

Diğer Kadıköy Hastaneleri