Med Amerikan Polikliniği

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0216) 468 25 55
Fax:(0216) 468 25 30
Adres:Cemil Topuzlu Caddesi No: 46 Çiftehavuzlar
Website:www.medamerikan.com

Harita

Med Amerikan Polikliniği, Türkiye'nin en büyük hastanelerinden biri olan Amerikan Hastanesi ile yine Türkiye'nin en büyük tıp merkezlerinden biri olan İntermed Tıp Merkezinin işbirliği ile 1997 yılında kurulmuştur.

Med Amerikan Polikliniği, bu iki saygın kuruluşun modern tıp anlayışını ve dünya standartlarındaki hizmet kalitesini İstanbul'un Anadolu yakasına taşımaktadır. 4500 m2 kapalı alanda, 26 uzmanlık dalında 70 uzman doktor ve 100 personeli ile İstanbullulara uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaktayız.

Her yıl sadece İstanbul değil, Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen 50 bin civarındaki hastalarımıza en son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sistemlerin desteğinde haftanın 6 günü hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

Bölgemizde, ayaktan sağlık hizmetlerinin gerektirdiği, birbirlerini tamamlayan farklı tıp dallarında kaliteli, etkin ve güvenilir hizmet veren bir sağlık kurumu olarak varlığımızı sürdürmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Polikliniğimizin kuruluşunda yönlendirici olan "Sağlıkta Mükemmellik" geleneğini devam ettirerek koruyucu hekimlik, tanı ve tedavi hizmetlerinde etkinliğimizi, etik ve çağdaş bir yaklaşımla geliştirmek.

Diğer Kadıköy Hastaneleri