Özel Mardin Park Hastanesi

Mardin / Mardin Merkez

Telefon:0(482) 212 99 99
Fax:0(482) 212 84 68
Adres:13 Mart Mahallesi Yenişehir
Website:www.mardinpark.com

Harita

2009 Yılında kurulan Mardin’in ilk özel hastanesi olan Özel MardinPark Hastanesi, sektöründe hizmetin çıtasını yükseltecek, tatlı bir rekabetin kıvılcımı olarak başladı sağlıktaki yolculuğuna. Sağlık konusunda hedeflerini her zaman yüksek tutan, bu hedeflere büyük bir kararlılıkla ilerleyen ve ulaştığı her hedeften sonra yeni bir hedefe odaklanan, sağlıktaki kalite anlayışıyla her geçen gün gelişen, gücüne inanan, kadrosuyla birlikte sektöründe dünya kalitesini bu ülkenin insanlarına ulaştırabileceğinin bir kanıtı oldu.

Misyonumuz

Yüksek nitelikli sürekli eğitilen çalışanları ile etik değerlerden ödün vermeden hastalarının hakkını gözeten, modern fiziki altyapı ve teknolojik olanaklarla, hızlı, doğru, kanıta dayalı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak, Hastalarımızın kendilerini evlerinde hissedebileceği rahatlığı sağlayıp, memnuniyetlerini birinci sırada tutabilmek asıl görevimizdir.

Vizyonumuz

Mevcut çalışanların üyesi olmaktan gurur duyduğu, çalışanları ile bütünleşmiş, sağlık profesyonellerinin öncelikle tercih ettiği, hastaların güvenle başvurduğu bölgede, ülkede ve dünyada lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Diğer Mardin Merkez Hastaneleri