Koşuyolu Rehabilitasyon Merkezi

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0216) 340 12 72
Fax:(0216) 326 28 11
Adres:Mehmet Afkan Sokak No: 33 Koşuyolu
Website:www.krmistanbul.com

Harita

Koşuyolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 1997 yılından beri deneyimli ve uzman kadrosuyla, geniş eğitim-öğretim materyalleri ile “Özel Eğitim ve Rehabilitasyon” konusunda görev yapmaktadır.

Merkezimizde bireysel ve grup eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Tüm eğitim odalarımızda kamera sistemi, bilgisayar ve uygun eğitim materyalleri mevcuttur. Çocuklarla çalışma yapılırken isteyen velilerimiz, yapılan çalışmaları TV sistemiyle izleyebilmektedir.

Bu siteyle birlikte hem kendimizi tanıtmak, hem de engelli çocuklar ile ailelerine özel eğitim ve rehabilitasyon konusunda bilgiler vermek, mevzuat ve programları tanıtmak, bizi tanımayanlara da rehberlik ederek bilgi alışverişinde bulunmak amaçlanmıştır.

Misyonumuz

Zihinsel, bedensel, otistik, yaygın gelişimsel bozukluk, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, okul uyum sorunları, özel öğrenme güçlüğü problemi olan bireylere uygun eğitim programlarını seçmek ve çağın gerektirdiği fiziksel ve teknik donanımlar kullanarak uygulamak, anne-babalarını problem hakkında bilgilendirmek, danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermektir.

Vizyonumuz

Farklı gelişen çocukların eğitim çalışmalarında özel eğitimin evrensel ilkeleri hedef alınarak program geliştirmek, çağın gerektirdiği fiziksel ve teknik donanımlarla programları uygulamaktır.

Diğer Kadıköy Hastaneleri