Özel İstanbul Medipol Kadıköy Hastanesi

İstanbul / Kadıköy

Telefon:0(216) 544 66 66
Fax:0(216) 339 44 44
Adres:E-5 Harem Yolu Üzeri Koşuyolu
Website:www.medipol.com.tr

Harita

1997 yılında Esma Hatun ismi ile kurulan İstanbul Medipol Hastanesi, 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılandı. Bugün gelinen noktada İstanbul Medipol Hastanesi adeta ‘yeniden doğan’ bir kuruluş oldu.

Amacımız

Kendimize vizyon seçtiğimiz anlayışımızı, toplumun her kesimine duyurmaktır.

Görevimiz

Bizim için özel olan her bir hastamızın memnun ayrılmasını sağlamaktır. “Hasta memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir. İstanbul Medipol Hastanesi çalışanları olarak “Medipol” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir.

Hedefimiz

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Misyonumuz

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlığa, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmaktır.

Diğer Kadıköy Hastaneleri