Özel İstanbul Hospital

İstanbul / Bağcılar

Telefon:(0212) 698 30 70
Fax:(0212) 698 29 10
Adres:Atatürk Mahallesi Pazaryolu Caddesi No: 30 İkitelli
Website:www.istanbulhospital.com.tr

Harita

1995 yılında “Yaşamla Aranızdaki Sağlıklı Çizgi” sloganıyla hizmete giren hastanemiz İstanbul Hospital, yenilenmiş yüzü ve sürekli güncellenen teknolojisi ile tüm sağlık sorunlarınızda her zaman olduğu gibi sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Sağlıkta kalite ve güvenilir hizmetin önemi her geçen gün biraz daha iyi anlaşılmaktadır. Bu nedenle İstanbul Hospital olarak bizler 'Koşulsuz Hasta Memnuniyeti'ni ilke edindik. Kalite standardı ve bilimsel niteliği yüksek, güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere sıcak ve güvenilir bir ortamda tedavi olanağı sunmak için 24 saat hizmetinizdeyiz.

Hastanemizde mevcut uzmanlık dallarında kalite standartlarına ve mevzuatlara uygun, sağlık hizmetlerini daha iyi sunabilmek için hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımız, çağdaş bilgi ve teknolojiyi yakından takip eden kendilerini mesleklerine adamış, hasta haklarına saygılı hekim ve yardımcı sağlık çalışanlarımız ile kaliteden ödün vermeden her zaman daha iyisini başaracağımız inancı ile örnek olacak hizmetler sunmaya devam ederek, kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak ve sürekli iyileştirerek, hastanemizin kurumsal imajını daha ileriye götürmektir.

Diğer Bağcılar Hastaneleri