İdentist Ağız ve Diş Sağlığı

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0216) 550 40 40
Fax:(0216) 550 40 46
Adres:Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Sadıkoğlu Plaza 5 Kat: 1 No: 38
Website:www.identist.com.tr

Harita

Eşrefoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adıyla 1980 yılından beri hizmet veren Polikliniğimiz; 2005 yılı Haziran ayında Kadıköy Sadıkoğlu Plaza 5’teki yeni yerine taşınmıştır. 2006 Haziran ayıyla birlikte yenilenme sürecine girerek ismini, kurumsal kimliğini yeniden yapılandıran kurumumuz, bundan böyle İdentist adı altında siz değerli hastalarına sunmaya devam edecektir.

İdentist, hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak için her türlü yeniliğe açıktır. Hastalarıyla doğruluk ve güvene dayalı, şeffaf ilişkiler inşa etmeyi kurum felsefesi olarak benimsemiştir. Koşulsuz memnuniyeti ön planda tutarak, hastalarımıza kaliteli hizmeti sunmak en büyük hedefimizdir. Dekorasyonundan donanımına her şeyin son derece modern ve keyifli olduğu 400 m2’lik alanımızda; 5 ünite, 9 uygulama alanı, son teknoloji cihazlar ve deneyimli hekim kadromuzla, tedavi edici uygulamalar yanında; koruyucu ve önleyici ağız ve diş sağlığı hizmetlerini kaliteli şekilde sunuyoruz.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz andan itibaren, her zaman ve her koşulda insan sağlığının önemini unutmayarak, ağız ve diş sağlığı sektöründe ayrıcalığımızı hissettiren bir kurum olarak emin adımlarla zirveye ulaşmak.

Misyonumuz

Teknolojinin ve eğitimin önemini bilerek, ihtiyaca yönelik en uygun çözümü ve hizmeti sunmak, insanları her zaman memnun etmek ve kurumumuza olan güvenlerinin hiçbir zaman sarsılmamasını sağlamak.

Diğer Kadıköy Hastaneleri