Özel Hospitalist Hastanesi

İstanbul / Bağcılar

Telefon:0(212) 462 88 21
Fax:0(212) 434 06 08
Adres:Yavuz Selim Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Cad.,26/A Sokak No:5,34203
Website:www.hospitalist.com.tr

Harita

Hastanemiz, Bağcılar Meydanında olup Bağcılar ve çevre semtler dahil tüm İstanbullulara her branşta, her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır.

Hastalar arasında hiçbir ayrım gözetmeden, “Önce İnsan” ilkesiyle yola çıkan Özel Hospitalist Hastanesi, en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini, deneyimli uzman kadrosu ve güler yüzlü personelleriyle 7 gün 24 saat vermeyi amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve ileri teknolojiyi kullanan, uluslararası etik kuralları benimseyen, haklar ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, ekip çalışmasını benimsemiş, dinamik ve yetkin kadrosuyla; kaliteden ödün vermeyen, ekonomik, hızlı ve güvenilir, hasta haklarına saygılı, hasta ve ailesinin memnuniyetini önemseyen birey odaklı yaklaşımıyla mükemmel sağlık hizmeti veren “Referans Bir Hastane” olmaktır.

Vizyonumuz

Akılcı, etik, yenilikçi, kaliteli, rekabetçi anlayış doğrultusunda planlı programlı çalışma ile farklılıklar yaratan kalıcı üstünlükler sağlayan, sürekli sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, süreç içerisinde ülkemizde sağlık hizmetleri alanında “bir model ve marka” olmaktır.

Diğer Bağcılar Hastaneleri