Günışığı Çocuk Merkezi

İstanbul / Kadıköy

Telefon:0(216) 467 37 51
Fax:0(212) 467 37 51
Adres:Bağdat Caddesi Koz Apt. 206/11 Çiftehavuzlar
Website:www.gunisigicocuk.com

Harita

Aralık 2004 tarihinde Çiğdem Ergül ve Suna Polat konuşma terapisi ile psikolojik danışma ve rehberlik gibi birbirini tamamlayan mesleklerini aynı çatı altında sürdürmek, bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşarak 0-16 yaş çocuklarına yönelik ortak hizmetler sunmak istediler. Aylin Kabil'in çok yönlü eğitimi ve enerjisi ile güçlenen Günışığı Çocuk Merkezi yeni bilimsel bilgi ve gelişmeleri takip ederek, yenlikleri uygulama alanlarına entegre eden, iki dilde (İngilizce ve Türkçe) terapi veren bir merkez olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Günışığı Çocuk Merkezi ergen ve geç çocukluk dönemine de hizmet vermekle birlikte erken çocukluk dönemi (0-3 yaş) müdahalelerinin önemine ve uzun dönemli getirisine inanmaktadır.

Çocuklarınız sizin için değerli bizim için de özeldir. Size ve çocuğunuza ait bilgiler ile kayıtlar dosyalanarak saklanır. Sadece sizin isteğiniz ve bilginiz doğrultusunda ve gerekli olduğunda doktorunuz ve öğretmeniniz gibi üçüncü kişiler ya da kurumlar ile paylaşılır.

Temel İlkelerimiz

Merkezimize başvuran aileler ile konunun uzmanı ilk değerlendirme görüşmesini yapar, anne baba ve çocuğun birlikte katılması beklenir. İlk değerlendirme verileri aile ile paylaşılır. Eğer gerekli ise;

Uygulayacağımız terapi ve diğer hizmetler konusunda aileye bilgi verilir. Hedefleri ve metodu anlatılır. Aile eğitimi ve yazılı olarak hazırlanan ev programları yolu ile terapinin eve uzantısı sağlanır.

Diğer Kadıköy Hastaneleri