Göztepe Kardiyoloji Merkezi

İstanbul / Kadıköy

Telefon:(0216) 444 06 64
Fax:(0216) 444 06 64
Adres:Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:93/A Kadıköy-Ziverbey
Website:www.goztepekalp.com

Harita

Merkezimizde sağlıklı kişilere ve kalp hastalarına verdiğimiz hizmetler:
Kalp hastalıkları tüm dünyada ve ülkemizde en sık görülen ve en çok ölüme neden olan hastalıklardandır.Bu nedenle her erişkin kimsenin özellikle 40 yaşından sonra bir kez kardiyolojik açıdan kendini kontrol ettirmesi gerekir.Bu konuda kişinin ihtiyaçları ve özellikleri doğrultusunda hazırlanmış check-up programlarımız vardır.Kalp rahatsızlıkları çok çesitli olduğundan bunlarin tanısı için basitten karmaşığa bir dizi tetkikler kullanılır.

Elektrokardiyografi
Holter (Tansiyon veya Ritm)
Ekokardiyografi
Renkli Doppler ve Ultrasonografi
Koroner Anjiografi (Anjio)
Nükleer Tarama Tetkikleri (Talyum testi,PET,Spect)

Merkezimiz 2004 yılında kalp hastalıklarının erken teşhis ve tedavisini yapmak üzere Göztepe’de minibüs caddesi üzerinde 300 m2 alanda kurulmuştur. Mayıs 2009’da Ziverbey’de yeni merkezine taşnınmıştır. Teknolojinin en son yeniliklerine sahip cihazlara, her türlü kan tetkikinin yapılabildiği modern bir laboratuara sahiptir. İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşılabilecek merkezimizde 4 uzman doktor sürekli hizmet vermektedir. Merkezimizde Ekokardiyografi, Efor testi, Ritm ve Tansiyon Holteri, EKG gibi tetkikleri yapılabilmektedir.

Hipertansiyonlu hastalara, kalp hastalarına, kalp kapak bozuklukları, kalp ve bacak damarı tıkanıklıkları ,kalp yetersizlikleri ve doğumsal kalp hastalıklarına (kalpte delik olması vb.) yönelik ileri teşhis ve tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Ayrıca çocuk hastalara da bakılabilmektedir.

Birçok özel sigorta, banka ve kuruluşun yanı sıra Emekli sandığı ve tüm kurumlarda çalışan memurlarla ve SSK ile tetkik anlaşmalarımız vardır. Memurlar kurumlarından aldıkları sevklerle (memur yakınları sevksiz), SGK güvencesi olanlar direkt olarak başvurabilmektedirler. SGK, memur ve emeklilerden Bütçe Uygulama Tebliği gereği sadece %30 oranında kanuni fark alınmakatdır. Otoparkımız ve vale hizmetimiz mevcuttur.

Diğer Kadıköy Hastaneleri