Ünlü Modellerden Diyet Sırrı!

En ünlü modeller arasında yer alan Miranda Kerr ve Rosie Huntington-Whiteley diyet listelerini verdi.

 Miranda Kerr

Victoria's Secret'ın eski modeli Miranda Kerr, somon, avokado, yumurtayı çok seviyor. Ünlü model her şeyin içine mutlaka limon ekliyor. Eskiden çok fazla tuz kullanan Kerr, şimdilerde daha az tuz kullanmaya özen gösteriyor ve yiyeceklere tat vermesi için limon kullanıyor. Kendini hiçbir besinden mahrum etmiyor ve canının istediği her şeyi yiyor ama her zaman olmamak şartıyla tabii.
 

Limonlu sıcak su ile güne başlayan güzel model, bunun sindirim sistemini harekete geçirdiğini söyledi. Limonlu suyun ardından özel sebze içeceğini içiyor. Bu içecek; ıspanak, salatalık, kara lahana ve kerevizden oluşuyor. Son olarak da yumurta ya da yulaflı lapası tüketiyor.
 

miranda.20150604102100.jpg
 

Rosie Huntington-Whiteley
 

İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, Hollywood'da yaşamanın onun formda kalmasını sağladığına inanıyor. "Her şey egzersizle başlıyor. Daha sonra kendinize bakmak istiyorsunuz ve bedeninize sağlıklı gıda alıyorsunuz" diyor.
 

Çekim olacağı zamanlarda hızlı bir toparlanma sürecine giren 27 yaşındaki model, "Karbonhidratı kestiğim zaman hep iyi cevap alıyorum, dolayısıyla büyük etkinliklerden önce her zaman bu tarz şeyler yapıyorum. Hollywood, fitness konusunda gerçekten hızlandırıyor insanı. Spor her zaman önceliğim olan bir şey haline geldi" diyor.
 

rosie.20150604102113.jpg
 

İlgili Sağlık Konuları