Tansiyon Hastalarına İyi Haber

14 hastane tarafından yapılan klinik test çalışmalarında JINTONG Tansiyon düzenleyici cihazın etkisi bilimsel olarak kabul edildi.

20 yıl önce başlayan bilimsel çalışmalar meyvesini verdi.. 6'sı üniversite hastanesi olmak üzere toplam 14 hastane tarafından yapılan klinik test çalışmalarında JINTONG  Tansiyon düzenleyici cihazın etkisi bilimsel olarak kabul edildi.

Tansiyon hastaları tarafından merakla beklenen JİNTONG Tansiyon düzenleyici tıbbi cihaz,  Sağlık Bakanlığı tıbbi cihazlar yönetmeliğine  uygun olarak belgelendirilip tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu…

Alman bilim adamlarının tıpta büyük buluş olarak nitelendirilen elektro akupunkturu tıbbın hizmetine sunmasının ardından 20 yıl önce başlayan bilimsel çalışmalar meyvesini verdi. Dünyanın saygın hastane ve üniversitelerinde  binlerce veri üzerinde yapılan klinik test çalışmalarında  JİNTONG elektrostatik  sinir uyarıcı tıbbı cihazın yüksek ve düşük tansiyonu düzenlemede  şaşırtıcı bir şekilde başarılı olduğu açıklandı.
Yapılan bilimsel test  çalışmaları Aralarında   ABD, Avustralya, japonya, Türkiye  gibi ülkelerinde bulunduğu bir çok ülkenin sağlık bakanlıklarıyla paylaşıldı.

Cihazın Kullanımı Çok Kolay

Elektro akupunktur prensipleriyle çalışacak şekilde dizayn  edilen bu tıbbı cihaz  her yaşta hastanın kolayca kullanabileceği şekilde tasarlandı. Cihaz sol bileğe takılarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez  kullanılıyor. Cihaz bilekteki median sinirlerini etkili bir şekilde uyarıyor ve gerekli yerlere  uyarı sinyalleri göndererek   yüksek yada düşük kan basıncının etkili bir şekilde  dengelenmesine yardımcı oluyor.


Doktorlar Önemle Tavsiye Ediyor 

Cihazı kendi hastalarında kullanan ve yüksek derecede başarılı sonuçlar elde eden Doç.Dr Nuri Haksever  ve Uzm.Dr.Hakan Yalman gibi önemli tıp uzmanları yaptıkları açıklamalarda ; Yüksek tansiyonun  kontrol altına alınmadığında  sinsi bir katile dönüşebileceğini yada kişiyi ömür boyu  felç  bırakabileceğini ,günümüzün ağır yaşam şartlarında başta sinir, stres ve yanlış beslenme gibi nedenlerin  tansiyon rahatsızlığına sebebiyet verdiğini ,hekimler olarak bazen kontrol altına almakta zorlandığımız  tansiyonun böyle bir mekanizma ile düzenlenebilmesinin büyük bir başarı olduğunu,  ilaç içermeyen ve vücuda hiçbir şey enjekte etmeyen bu özel tıbbi cihazın kullanılması durumunda  milyonlarca tansiyon hastasının yaşadığı Türkiye’de büyük yararlar sağlayacağını ifade ediyorlar.


Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bol ödüllü  bir cihaz

ABD,Fransa,ve İsviçre’de düzenlenen Dünya icatlar ve buluşlar fuarlarında başarı ödülleri alan JİNTONG  sinir uyarıcı tıbbi cihaz, Avrupa Birliği tam kalite güvence sistemi  EEC tıbbi cihaz  sertifikasını almaya layık görüldü. Yapılan klinik test çalışmalarında , migren,baş dönmesi,düzensiz kalp atışı ,kulak çınlaması  gibi durumlarda da  ayrıca fayda sağladığı  tespit edilen cihaz, Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tıbbi cihaz mevzuatına uygun olarak belgelendirilip gerekli bildirimler yapılarak Türkiye özel tanıtım fiyatı 295 TL den  Tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu. Ayrıntılı bilgi için www.jintong.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz

İlgili Sağlık Konuları