Oturma Grubu Çeşitlerinde Enza Home Konsepti

Yenilikçi yaşam formları yaratmayı kendine vizyon edinen Enza Home, ürün çemberinde yer alan işlevsel ve kullanışlı oturma grubu seçenekleriyle evinizde minimalist bir dekorasyon elde etmenize yardımcı oluyor.

 Yuvanıza çağdaş bir ambiyans sağlayan oturma grupları, kaliteli kumaşlarla ve estetik detaylarla zenginleştirilerek beğeninize sunuluyor. Yaşam alanlarınızı daha özgün şekilde dizayn etmenize destek olan konsept modeller aynı zamanda modern, retro, klasik ve country gibi daha pek çok dekorasyon tarzını da temsil ediyor.
 


 
 

 
 
 

Oturma Odanızı Enza Home ile Baştan Yaratın!
 
 

 
 
 

Yataş Grup çatısı altında çalışma gösteren Enza Home, oturma grubu seçeneklerinde pek çok yaratıcı ayrıntıya yer veriyor. Özellikle de canlı renkler, tay tüyü kumaşlar ve zarif işlemeler, modellerin tüm köşesinde sizlere yansıtılan detayları oluşturuyor.
 
 

Genellikle yalın bakış açısında dizayn edilen ürünler, seçkin tasarımlarıyla alışılagelmiş dekorasyon kalıplarını ardınızda bırakmanıza aracılık ediyor. Estetik desenlerle bezenen kırlent yastıklar da modellerin yalın dekorasyonunu hareketlendirerek daha uyumlu bir ev kombinasyonu yakalamanıza katkıda bulunuyor. Dekorasyon konusunda yenilikçi fikirleriyle müşterilerini etkilemeyi başaran markanın oturma grubu fiyatları ise müşterilerin alım gücüne hitap eden ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.
 
 

 
 
 

Modernize Dokuları Vurgulayan Oturma Grupları
 
 

 
 
 

Seçkin mobilya ürünleri tasarlamanın yanı sıra ev dekorasyon stil rehberi olma görevi de üstlenen Enza Home, modern anlayışla tasarladığı oturma grubu çeşitlerini Clara, Elena ve Milena gibi farklı koleksiyonlar eşliğinde görücüye çıkartıyor. Materyal olarak deri kombinasyonlarının ve tay tüyü kumaşların kullanıldığı Clara serisinde, sade renklerin hâkimiyeti göze çarpıyor. Modellerin ahşabı andıran yan kol tasarımları, doğal dekorasyon havası sunarken; sandık ve yatak olabilen mekanizmaları fonksiyonel bir kullanım imkanı tanıyor.
 
 

 
 
 

Elegant ve romantik hatlarla dikkati çeken Elena koleksiyonu, papaya renk tonlarındaki kumaşı ve çiçek desenli eklektik kırlent yastıklarıyla yuvanızı eşsiz bir silüet içerisine dahil ediyor. Klasik çizgilerin modernize ayrıntılarla harmanlandığı koleksiyonun ahşap ayak ve düğme eklentileri, doğal bir görünüm yakalamanızı mümkün kılıyor. Sofistik havasıyla göz dolduran Milena ürün grubu da zarif unsurlarıyla size benzersiz bir ev dizaynının kapılarını aralıyor.
 
 

 
 
 

İşlevselliğin ve Konforun Sentezi: Enza Home
 
 

 Mobilyadan aydınlatmaya ve halı tasarımlarına kadar pek çok alanda ürün yelpazesine sahip olan Enza Home markasının tasarladığı oturma grubu modelleri, işlevsel sünger eklemeleriyle konfor içinde yaşayabileceğiniz bir mekan vaat ediyor. Özel kol yapısına sahip olan modellerin modüler kumaşları, sıvı dökülmelerine ve çeşitli lekelere karşı koruma sağlamakla birlikte teninize yumuşak bir dokunuş yapıyor. 
 
 

Yurt dışında ve yurt içinde bulunan 125 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermeye devam eden, 2000'e yakın ürün çeşidi ile her ihtiyaca karşılık verebilen Enza Home markasının en yakın satış noktasını ziyaret ederek siz de evinize uygun bir oturma grubu modeli tercih edebilirsiniz.
 
 

İlgili Sağlık Konuları