İmplant diş tedavisi

Diş muayenesi konusu oldukça önemli bir sağlık alanıdır. Sağlıklı dişlere sahip olmak her zaman daha özgüvenli olmayı sağlar ve sosyal ortamlarda kişiler kendilerini iyi hisseder. Her türlü diş probleminin giderilmesinde mükemmel bir şekilde çalışan My Nova Ağız ve Diş Polikliniği, İzmir diş hekimi kadrosunun üstün başarısı sayesinde ilk sıralarda yer alan bir polikliniktir.

Siz de kaliteli bir hizmet alarak mükemmel dişlere ve gülüşlere sahip olmak için hemen kliniğimize gelerek bilgi alabilir ve hekimlerimizle görüşebilirsiniz.

İzmir İmplant

İmplant tedavisinde önde gelen bir klinik olmakla birlikte tüm kaliteli yöntemlere sahibiz. Hastalarımızın implant tedavisinden maksimum derecede memnun kalmaları için özenle çalışıyoruz. Eksik diş, kırık diş gibi durumlarda uygulanan implant tedavisi titanyum malzemeden üretilmiş bir kök tedavisidir. Dişin sağlam olması açısından implant uygulanacak alana öncelikle yapay diş kökü koyulur ve bu kökün yeterince kaynamasının ardından üzerine impant uygulanır. İzmir implant diş uygulamaları alanında kendini kanıtlamış olan kliniğimiz en başarılı hekimlerle çalışmaktadır.

Lamine Diş İzmir

Lamine diş işlemi, hastaya en az müdahale edilen bir kaplama çeşididir. Küçük bir törpüleme işlemi ile hasta, doğal görünümlü dişlere sahip olur. Aynı zamanda lokal anestezi ile uygulandığı için herhangi bir acı vermez; bu nedenle korkulacak bir işlem değildir. Lamine diş tedavisinin süresi kaplama yapılacak dişin sayısına göre değişmektedir. Ortalama 3 seansta kaplama işlemi tamamlanmış olur. Lamine diş İzmir tedavisi arayanlar için kliniğimiz özenle çalışmakta ve hastaların isteklerini ön planda tutmaktadır.

İmplant Diş İzmir

İmplant uygulamaları alanında başarısını kanıtlamış olan kliniğimiz, İmplant İzmir içinde en başarılı kliniklerdendir. Hastanın en verimli sonucu alabilmesi için en kaliteli malzemelerden hazırlanan diş kökleri, aynı zamanda hastanın ağzına tam uyumlu olması için de mükemmel bir özenle çalışıyoruz. İmplant tedavisi sonrası herhangi bir uyumsuzluk, atma, ağrı gibi durumlarla karşılaşmadan doğal ve sağlam dişlere sahip olmak istiyorsanız My Nova Ağız ve Diş Kliniğimize gelebilirsiniz.

İzmir Zirkonyum Kaplama

Doğal görünümlü ve kullanımı kolay olan zirkonyum kaplama ile mükemmel gülüşlere sahip olabilirsiniz. Beyaz alaşımlı içeriği sayesinde mevcut dişlere uyum sağladığından diğer dişlerden ayırt edilmez. İzmir zirkonyum kaplama alanında başarılarıyla kendinden söz ettiren kliniğimiz ve hekimlerimiz dişlerinizi inceleyerek en iyi tedavi yolunu seçerler. Zirkonyum kaplama işleminin dişlerinize uygunluğu, süresi ve fiyatları ile ilgili bilgiler için kliniğimize bekleriz.

İzmir Lamine Diş

Kısa süre içinde güzel dişlere sahip olmak isteyen hastalar için lamine diş uygulaması ideal seçenektir. Daha çok estetik amaçlı kullanın lamine diş tedavisi, hastaların daha çekici gülüşlere ve dişlere sahip olmasını sağlar. Aynı zamanda kısa süre içinde tamamlandığı için acı hissi yaratmaz. Lokal anestezi ile uygulanır ve işlem bittikten sonra uzun ömürlü olarak kullanılabilir. İzmir lamine diş kaplaması için kliniğimize gelebilir ve küçük bir törpüleme işlemi ile mükemmel dişlere sahip olabilirsiniz. Hastaların istekleri doğrultusunda en başarılı tedavi yöntemleri kullanılmakta ve ortalama 3 seansta işlem bitmektedir.

İmplant Fiyatları

İmplantın çeşidine göre fiyatlarının da değiştiğini söyleyebiliriz. Bunun için öncelikle hastanın dişleri kontrol edilmeli ve uygulanacak yönteme göre doktordan net bir fiyat alınmalıdır. Çünkü implant tedavisi içinde başka operasyonlar da yer alabilir. Genel olarak implant fiyatları; hekimin tecrübesi, hastanın diş geçmişi, kullanılan malzemelerin markası ve kalitesi, implant uygulanacak diş sayısı ve uygulanacak alanın koşullarına bağlı olarak farklılaşır.

Türkiye Diş İmplant

Oldukça fazla klinikte yapılan implant tedavisi Türkiye'de hastaların en sık yaptırdığı diş operasyonları arasında yer almaktadır. Bu nedenle hekimler oldukça başarılıdır. My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz de alanında başarılı diş hekimlerinden oluşmaktadır ve Türkiye diş implant konusunda önde gelmektedir. Güvenle tercih edebileceğiniz hastanemizde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Porselen Diş İzmir

Zirkonyum diş kaplaması diğer diş kaplama seçeneklerine göre daha doğal bir görünümdedir. Çünkü metal çerçeveye sahip değildir. Onun yerine beyaz alaşımlı bir içeriği vardır ve diğer dişlerle daha uyumlu görünür. Porselen diş Kaplama İzmir tedavisi için kliniğimizi arayarak ya da gelerek bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda dişlerinizi kontrol ettirerek size en uygun zirkonyum kaplama ya da diğer kaplamalarla ilgili hekimlerimizle de görüşebilirsiniz
 

İlgili Sağlık Konuları