Estethica'da 30 Dakikada 10 Yıl Gençleşin!

Dünyaca ünlü film starları ve modellerin estetik cerrahı ve Japonya estetik hekimleri birliği onursal başkanı Dr. Ciro Accardo, estethica Ataşehir'de Happy Lift yöntemindeki son trendleri meslektaşlarıyla paylaşacak.

Kansız, neştersiz, kesiksiz bir yöntem olan Happy Lift, alın, yüz boyun burun dekolte meme kol ve bacaklarda sarkmalar popo kaldırma gibi uygulamaları iplerle germe esasına dayanıyor.

Kansız, neştersiz gençleşme yöntemi Happy Lift uygulamasının mucidi Dr. Ciro Accardo, alanında uzman estetik cerrahlara, estethica Ataşehir’de Happy Lift yöntemindeki son gelişmeleri uygulamalı olarak aktaracak. Dünya starlarının anti aging ürün markası Mesoestetik Türkiye tarafından ülkemize davet edilen Dr.Ciro Accardo, 17-18-19 Ocak tarihlerinde, Estethica Ataşehir’de Happy Lift yöntemindeki son gelişmeleri meslektaşlarıyla paylaşacak.

Yöntemi ilk bulan İtalyan Dr. Ciro Accardo, geliştirdiği medikal iplerle yarım saatte 10 yıl gençleşme vaat ediyor.

Kansız, neştersiz, kesiksiz bir yöntem olan Happy Lift, alın, yüz boyun burun dekolte meme kol ve bacaklarda sarkmalar popo kaldırma gibi uygulamaları iplerle germe esasına dayanıyor.

4 yıl kalıcılığı olan bu yöntem, yarım saat içinde herkese 10 yaş genç görünmeyi vaat ediyor.

Balık kılçığı şeklindeki ipleri iğneyle yüzün belirli bölgelerinden geçirip germe sağlayarak kancalayan yöntem, hastanede yatmayı, bandajla dolaşmayı gerektirmiyor.
Happy Lift yöntemi göz çevresi, alın, yanaklar, boyun, göğüsler kol altındaki sarkıklıklar hatta diz üstüne bile uygulanabiliyor. `Balık kılçığı` şeklinde ipler geliştiren ve bunun patentini alan Accardo`nun uyguladığı yöntemde sarkık ya da kırışıklık olan bölgeye çok ince iğnelerle giriliyor.

İğneye takılı ip cildin altına sokulup istendiği kadar germe sağlanıyor. Cilt yeterince toparlandığında ip kesiliyor ve `kılçık` şeklindeki bölgeden derinin altına asılıyor. Dışarıdan bakıldığında ise hiçbir iz görülmüyor. Kullanılan ip 5-6 ay içinde kendiliğinden eriyor ancak yöntemin etkisi sürüyor.

Kullanılan ip özel olduğu için eridikten sonra bile cilt altındaki kolajen dokuyu uyarıp kendisini yenilemesini sağlıyor. Accardo`nun verdiği bilgiye göre polyproplen adlı bu ipliklerin büyük bir avantajı da şu: Diyelim ki yüzü astınız. Ancak sonuçtan memnun kalmadınız. İşlemden vazgeçip yenisini yapabiliyorsunuz.

Light Eyes Ultura (Mesococtail)

Dr. Ciro Accardo bu eğitim programında dünya’da ilk ve tek olan göz çevresi mesococteyl’i olan light  eyes’ı da tanıtacak. Light eyes ultra: dünyada üretilen ilk ve tek, sadece göz çevresi mesococtail’in özelliği ile 3 seans sonrası cerrahi işleme gerek bırakmayacak derecede iddialı bir çıkışa sahiptir.

Dr. Ciro Accardo dünyada estetik alanındaki yeni trendlerle de; PRP System Traylife, Mezoterapi’de Yenilikler ve Metodlar, Göğüs Bakımlarında Yenilikler, Lipoliz ve Zayıflamadaki Yeni Metodlar gibi konu başlıklarıyla  üç günlük programda Türk hekimlerimizle beraber olacaktır.

İlgili Sağlık Konuları