Dünyagöz'den Webcamlı Estetik Konsültasyonu

Dünyagöz'den Dünya Kadınlar Günü'nde 50 Kadına Medikal Estetik Uygulamasında Ayrıcalık Kazanma Şansı

Dünyagöz Hastaneler Grubu, göz estetik konsültasyonu alanında  yepyeni bir uygulamaya imza attı. İnternet üzerinden “dunyagozestetik.com” adresine girilerek yüzünüzün çekilen 3 fotoğrafı Dünyagöz’ün uzmanları tarafından incelenip size göz estetiğinizle ile ilgili bilgiler veriliyor. Dünyagöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bu siteye girerek fotoğraflarını paylaşan ilk 50 kadına ise medikal estetik uygulamalarında özel ayrıcalıklar tanıyor.
Dünyagöz Hastaneler Grubu, “dunyagozestetik” adresinden artık sanal konsültasyon hizmeti de vermeye başladı. Size düşen ise bu siteye girmek. Sitede yüzünüzün önce önden, sonra sağdan ve son olarak da soldan fotoğrafını çekiyorsunuz. Bu çektiğiniz fotoğrafları siteye yüklemenizin ardından ad, soyad, doğum yılı, e-mail, telefon numaranız ve yaşadığınız şehiri bilgi olarak siteyeye gönderiyorsunuz. Daha sonra ise Dünyagöz’ün uzmanları tarafından bu çektiğiniz fotoğraflara bakılıyor ve size göz estetiği ile  ilgilisize yakışan ve en uygun tadeviler hakkında  bilgi ve sorularınıza yanıtveriliyor. Uygulama yaşadığı şehirde Dünyagöz olmayanlar için de güzel bir olanak sağlıyor.

Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara ayrıcalık

Dünyagöz Hastaneler Grubu, yeni uygulamasının lansmanı için  Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak kadınlara özel fırsatlar sunuyor. “dunyagozestetik.com” adresinden “Güzelliğine önem veren 50 kadın aranıyor” sloganıyla sunulan fırsattam yararlanmak için bayanların yapması gereken tek şey; bu siteye girerek fotoğrafını paylaşan ilk 50 kadın arasında yer almak. Bu 50 şanslı kadın medikal estetik uygulamalarında kazanacakları özel ayrıcalıklarla güzelliklerini yeniden keşfedecekler.

5 şanslı kadına sıkılaştırma tedavisi

Dünyagöz Hastaneler Grubu, bu 50 kadının içerisinde seçilecek 5 şanslı kadına ise tek seans göz sıkılaştırma tedavisi hediye ediyor. Sizde bu fırsatttan yararlanmak istiyorsanız “dunyagozestetik.com” adresine girerek bir fotoğrafınızı paylaşın.

İlgili Sağlık Konuları