"Çocuklarınızın Hayal Gücünü Mutlulukla Renklendirin"

"Çocuklarınızın Hayal Gücünü Mutlulukla Renklendirin"

"Çocuklarınızın hayal gücünü mutlulukla renklendirin"… Bu mottoyla yola çıkan Renklizebra.com, çocukların masalsı dünyasına yepyeni renkler katmayı hedefliyor. Renklizebra.com'da, çocuklar için yaratıcı ve kendine özgü tasarımlı yatak örtüleri, nevresim takımları, büyüleyici yastıklar, orijinal oda aksesuarları, sade ve şık battaniyeler, özel tasarım çantalar ve kıyafetler yer alıyor. Room Seven, Oilily ve Taftan ürünlerinin Türkiye'deki tek temsilcisi olan Renklizebra.com, dünya ile aynı anda ve aynı fiyata bu markaların yeni sezon koleksiyonlarını Türkiye'de satışa sunuyor.

Eylül ayında çocukların masalsı dünyasına rengarenk ve çok eğlenceli bir dost katıldı. Renklizebra.com'da, çocuklar için yaratıcı ve kendine özgü tasarımlı yatak örtüleri, nevresim takımları, büyüleyici yastıklar, orijinal oda aksesuarları, sade ve şık battaniyeler, özel tasarım çantalar ve kıyafetler yer alıyor.

"Çocuklarınızın hayal gücünü mutlulukla renklendirin" mottosuyla yola çıkan Renklizebra.com, çocuklar için kendine özgü, eğlenceli ve heyecanlandırıcı yaşam ve giyim tarzları tasarlayan markaları bir araya getiriyor. Room Seven, Oilily ve Taftan ürünlerinin yeni sezon koleksiyonları dünya ile aynı anda ve aynı fiyata Renklizebra.com'da satışa sunuluyor. Bu renkli online butikte çocuklar için her sezon limitli sayıda, özel tasarım koleksiyon ürünler yer alıyor. İlerleyen dönemlerde Renklizebra.com, ürünlerini satışa sunduğu markaların sayısını hızla artırmayı hedefliyor. Modern ve rahatlığın öne çıktığı tasarımların bulunduğu Renklizebra.com'dan satın aldığınız ürünler şık ve sade bir kutunun içinde iki günde adresinize teslim ediliyor.

Room Seven, Oilily ve Taftan ürünlerinin Türkiye'deki tek temsilcisi olan Renklizebra.com'un masalsı dünyasında çocuğunuz için keyifli ve renkli bir alışveriş deneyimine hazır mısınız?

 

İlgili Sağlık Konuları