Özel Uğur Diyaliz Merkezi

İstanbul / Pendik

Telefon:0(216) 491 68 08
Fax:0(___) ___ __ __
Adres:E-5 Üzeri Tavşantepe Mevkii
Website:www.ugurdiyaliz.com.tr

Harita

Uğur Diyaliz Merkezi, 2004 yılı Ağustos ayından itibaren diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamış olup; bu geçen zamanda hastalarına sunduğu hizmetlerle, konforla, kaliteli malzeme kullanımıyla, “her şey hastalarımızın hayat standardını yükseltmek içindir” sloganını benimsemiş eğitimli ve deneyimli personeliyle diyaliz camiasının çıtasını yukarılara taşımış, daha da yukarılara çıkarmayı amaç edinmiştir.

10 yatak kapasite ile hizmete başlayan Uğur Diyaliz Merkezi, 2005 Temmuz ayında 20 yatak, 2007 Ocak ayında 25 yatak ve 2007 Temmuz ayında da 32 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Periton diyalizi yapmakta olan bölge hastalarına hizmet verebilmek için de altyapı çalışmaları devam etmektedir.

Kadrosunda Nefroloji uzmanı Prof. Dr. M. Yaşar Tülbek, Diyaliz Sorumlu Hekimleri Dr. Semiha Çakıroğlu ve Dr. Osman Şahin, Başhemşire Rabia Berber, 13 hemşire, 1 diyetisyen, 1 psikolog,  4 şoför, 8 yardımcı personel, 3 teknisyen ve 3 idari personel yer almaktadır. Şirket Genel Müdürü olarak Özkan Çakıroğlu görev yapmaktadır.

Pendik Merkeze yakın, Pendik Köprüsüne 500 metre mesafede E-5 üzeri Yan yolda etrafı açık, manzaralı, ufku geniş, son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş, güvenli, tamamı diyaliz merkezine ait bir binada hizmet vermektedir.

Daha kapıdan girişte sizi karşılayan ışıltılı bir renk cümbüşü ile diyaliz merkezi havasından uzaklaşır, personelin yakın ilgisi, güler yüzü, yaşadığınız anı özel kılar. Binanın katlı olması nedeniyle giriş katı bekleme salonu olarak düzenlenmiştir. Diyaliz salonları birinci kattan başlayarak üst katlara doğru sıralanırlar ve her salonda yatak sayısı en fazla 10 tanedir. Bu şekilde seans salonları kalabalık olmaktan uzak, rahat bir atmosfer içerisindedir. Hepatit B ve Hepatit C salonları da yine ayrı bir kat olarak planlandığından olası bulaş riskleri de tamamen ortadan kaldırılmış durumdadır. Her katın tuvaleti kendi içerisinde ve yine hasta rahatlığı açısından her türlü konfor düşünülmüştür. Merkezi havalandırma mevcut olup ayrıca klima ile de ısıtma ve soğutma olarak zenginleştirilmiştir.

Tuvaletler kendilerine ait havalandırma sistemlerine sahiptir. Her yatak kendine ait LCD ekran TV ve kulaklıkla donatılmış, merkezi sistem uydu yanında DVD/VCD izleme ve AUDİO CD/MP3 dinleme olanağı sağlanmıştır.

Ayrıca bir kat toplantı salonu olarak düzenlenmiş olup; merkez personelimize kurum içi eğitim ve seminerler, hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirme toplantıları yapılması planlanmaktadır. Son modern teknikle donatılmış online su sistemi ve Hemodiyaliz cihazları yanında, sarf malzemelerinde de kaliteden ödün verilmemektedir.Etkin diyaliz, etkin hizmet, yüksek konfor; Uğur Diyaliz Merkezinde var olan bu faktörlerin mutlaka yerinde görülmesi ve tüm diyaliz hastaları tarafından istenilmesi inancındayız.

Diğer Pendik Hastaneleri