Medicine Hospital Asya

İstanbul / Pendik

Telefon:(0216) 397 59 00
Fax:(0216) 395 55 10
Adres:Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:138 Üstkaynarca
Website:www.medicineasya.com

Harita

Temel amacı; insanımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmak olan Nene Hatun Hastanesi 1998 yılında İstanbul' da kuruldu. Tüm branşlarda başarıyla hizmet vermekte olan hastanemize gösterilen ilgi, geleceğe yönelik çalışmalarımızda bize şevk ve ümit vermiştir.

Hastanemizin kuruluşundaki amaç; İstanbul' da tüm branşlarda ve özellikle Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında hissedilen kaliteli ve güvenilir hizmet ihtiyacını karşılamaktır. Hastanemizde en yeni teknoloji ile donatılmış her türlü ameliyatların yapılabildiği beş modern ameliyathane, tüm personeli bayan iki doğumhane, en modern cihazlarla donatılmış mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuarı, radyoloji ve renkli doppler ultrason laboratuarları, tam donanımlı erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile tüp bebek (İVF) ünitemiz mevcuttur.

Bütün hasta odalarında özel wc, duş, tv, telefon ve mini buzdolabı olan 85 yatak kapasiteli hastanemizde, insanımıza layık olduğu hizmeti en iyi şekilde vermek tek hedefimizdir. Hastanemizde gündüz tüm branşlarda uzman hekim kadrosu ve gece, hafta sonu ve tatil günleri dahil 24 saat Dahiliye Uzmanı, Bayan Kadın Doğum Uzmanı, Çocuk Hastalıkları Uzmanı ve Diş Hekimi olan uzman Hekim kadrosu hizmet vermektedir. Hastanemizin ulaşım kolaylığı, sağlıkta mükemmele ulaşmaya gayretli hizmet kalitesi ile İstanbul' da önemli bir açığı kapatmaya adaydır. Tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz.

Diğer Pendik Hastaneleri