Türkmed Kartal Diyaliz Merkezi

İstanbul / Kartal

Telefon:(0216) 451 27 27
Fax:(0216) 451 07 47
Adres:Soğanlık Mevki E-5 Yanyol Üzeri Fatih Caddesi No: 1
Website:www.turkmeddiyaliz.com

Harita

Özel Türkmed Sağlık Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi, diyaliz hayatına Kartal İlçesi İstasyon Caddesindeki ilk işyerinin kiralanmasına müteakip, 4 ay gibi oldukça kısa bir sürede tamamlanan tadilat ve ruhsat işlemleri sonrasında 17 Eylül 1997 tarihinde 10 cihaz kapasiteli olarak ruhsatlanan "Özel Türkmed Kartal Diyaliz Merkezi" başta SSK olmak üzere kurumlarla yapılan sözleşmeler sonrası 15 Ekim 1997 tarihinde ilk diyaliz seansını gerçekleştirmiştir.

Bölgedeki gereksinime bağlı oluşan yoğun talep nedeniyle takip eden 2. hafta başında akşam seansımız açılmıştır. Kuruluştaki sekiz hemodiyaliz cihazına; Aralık 1997 tarihinde 4 cihaz daha ekleyerek cihaz kapasitesini arttıran merkezimiz, Haziran 1999 tarihlinde ayrı Hepatit C(+) salonunu hizmete açarak; bölgesinde bu konuda da ilk olmanın haklı gururuna ulaşmıştır. 23 Ocak 2002 tarihinde cihaz kapasitesini arttıran merkezimiz 19+2 cihaz kapasitesine ulaşmıştır.

Kalite Politikamız

Bölgemizdeki diyaliz tedavilerin de tercih edilen sağlık kuruluşu olmak için; gereksinimleri göz önüne alınan, kişisel gelişmeleri desteklenen, güler yüzlü, araştırmacı ve konusunda uzman kadromuzla; ayrım gözetmeksizin tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, yaşam kalitelerini, kalite yönetim sistemi şartlarında; sürekli iyileştirme prensibi ve çevre bilinciyle sunmaktır.

Diğer Kartal Hastaneleri